YouTube Video İndirme Yöntemleri: En Kolaylarını Seçtik!

YouTube Video İndirme

YouTube video indirme yöntemleri yazımızda sizler için en kolay video indirebileceğiniz kısayolları ve siteleri paylaştık. İşte en kolay yöntemler.

YouTube video indirme işlemi bazen çileye dönüşebiliyor: Çünkü her web sitesinden 1080p veya 4K videolar indirilebilmek mümkün olamayabiliyor. Hatta çoğu YouTube mp4 dönüştürücü sitelerin ise, yalnızca en yüksek 720p görüntülerin indirildiğini görüyoruz. Fakat biz, bu yazımızda sizler için YouTube’dan yüksek çözünürlüklü videolar indirebileceğiniz sitelerden bahsedeceğiz Ayrıca bu sitelerde mp3 indirmek de oldukça kolay. Bazen söz konusu siteler kapanabiliyor, hatta isimleri dahi değişebiliyor. Fakat uzun süredir faaliyet gösteren, en uzun süre açık kalan siteleri sizler için paylaşacağız. İşte YouTube video indirme yöntemleri.

YouTube Video İndirme Yöntemleri: En Kolaylarını Seçtik!

Bu site sayesinde YouTube üzerinden beğendiğiniz videoları, mp4 veya mp3 olarak rahatlıkta indirebilirsiniz. Fakat bu sitenin, diğer YouTube video indirme sitelerine göre önemli bir fark ile karşımıza çıkıyor. Bu sitede, YouTube üzerinden video indirmek için, kolaylıkla bir kısayol sayesinde savefrom sitesine ulaşabilmeniz mümkün hale geliyor. Örneğin indireceğiniz bir videonun URL’si www.youtube.com/watch/D2ds5f1sd şeklinde ilerliyor ise, YouTube’un ‘Y’ harfinin başından tüm url’yi silip yerine ”ss” ibaresini eklediğiniz takdirde, otomatik olarak savefrom sitesine yönlendirileceksiniz. Örneğin az önce verdiğimiz URL’ye göre bir link oluşturacak olursak, yeni linkimiz ssyoutube.com/watch/D2ds5f1sd şeklinde olacaktır. Bu linke giriş yaptığınız takdirde otomatik olarak indirme seçeneklerine geçmeniz mümkün hale geliyor.

YouTube video indirme

Bu yüzden YouTube video indirme yöntemleri arasında savefrom.com sitesinin işlevinin bir hayli fazla olduğunu, hatta en çok tercih edilen video indirme siteleri arasında yer aldığını da belirtelim.

YouTube video indirme sitesi olarak geçen yt1s, uzun süredir hizmet vermeye devam ediyor. Bu siteye giriş yaptığımız zaman, link kısmına YouTube linkini yapıştırıp ‘Video bağlantısı al’ seçeneğine tıkladığımız zaman, yine savefrom.net sitesinde olduğu gibi farklı indirme seçenekleri karşımıza çıkıyor. Bu yüzden söz konusu sitenin de özellikle yüksek çözünürlüklü video indirme konusunda bir hayli başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

Genel olarak Youtube video indirme siteleri arasında en uzun süre faaliyet gösteren iki siteden sizler için bahsettik. Google’a arama yaptığınız takdirde, aynı işlevi gören farklı sitelere rastlayabilirsiniz. Fakat bu işlevi gören sitelerin çoğu kısa bir sürede kapanıyor. Buı yüzden bu iki siteyi kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

İlgili Haberler

>> Huawei Ürünlerinde Dikkat Çekici İndirimler Var!