Western Digital’den yüksek kapasiteli depolama çözümleri

Google News Abone Ol

WD yüksek kapasiteli depolama sağlayan 4 ayrı seri ile kullanıcılara ihtiyaçları doğrultusunda ürün seçimi yapabilme avantajı sağlıyor. WD Blue, WD Black, WD Red ve WD Purple hem güçlü performans, hem de yüksek veri işleme hızı sunuyor. 

wdbluePerformans, güvenilirlik ve 6 TB’a kadar yüksek kapasiteli depolama sunan WD Blue, günlük bilgisayar ihtiyaçları için mükemmel bir çözüm sağlıyor.

3,5 inç form faktörüne sahip WD Blue, 500GB, 1TB, 2TB, 3TB, 4TB ve 6TB’lık kapasiteleriyle akıllı telefonu ile çok sayıda fotoğraf ve video çeken; bunları güvenli şekilde yedeklemek veya verilerini kopyalamak isteyen kullanıcılara sunmuş olduğu bu alternatiflerle ihtiyaçları doğrultusunda seçim yapabilme olanağı sağlıyor.

2,5 inç form faktörüne sahip WD Blue mobil sabit diskler ise, dizüstü bilgisayarlar ve mobil uygulamalar için tasarlanmış olup, 320GB, 500GB ve 1TB olmak üzere kullanıcılara, 3 farklı kapasite seçeneği sunuyor.

Ücretsiz olarak indirilebilen Acronis True Image WD Edition yazılımı ile kullanıcılar, diskleri klonlayabiliyor, işletim sistemini, uygulamaları, ayarları ve tüm verilerini kolaylıkla yedekleyebiliyor.

Güçlü alüminyum malzemeler ve disk sıkıştırma gücünü %30’a kadar arttıran Tied-Shaft motoru ile tasarlanan WD Blue mobil sabit diskler; performansı düşürmeden veya güç tüketimini artırmadan daha güçlü bir yapı sağlıyor.

wdblack

Black’le Yarat

Masaüstü PC’ler ve performans gereksinimi olan kreatif kişiler, hobi meraklıları ve oyuncular gibi yoğun kullanıcılar için tasarlanmış. Performans serisi olan WD Black; fotoğraf, video ve uygulamalar içeren büyük multimedya dosyalarını saklamak için harika bir performans sunuyor.

Disk performansını maksimuma çıkarmak için standart tek çekirdekli işlemcilere kıyasla iki kat işlem gücüne sahip çift çekirdekli işlemci içeren WD Black sabit diskler; sürekli genişleyen oyun kitaplığınız için 500GB, 1TB, 2TB, 4TB ve 6TB’lık kapasite seçenekleri sunuyor. WD Black mobil sabit diskler ise, 320GB, 500GB, 750GB ve 1TB kapasite seçenekleri sunuyor.

Dinamik önbellek algoritması, okuma ve yazma işlemleri arasında önbellek dağılımını optimize ediyor; gecikmeleri azaltıyor ve genel disk performansını artırıyor. 2,5 inç form faktörüne sahip, performans isteyen yoğun kullanıcılar için tasarlanmış WD Black mobil sabit diskler, dizüstü bilgisayarların depolama gücüne güç katıyor.

wdred

Red’le Bağla 

1TB, 2TB, 3TB, 4TB, 6TB ve 8TB’lık yüksek kapasiteli depolama seçenekleriyle tek yuvadan 8 yuvaya kadar NAS sistemleri için üretilen WD Red; kullanıcıların değerli verilerini depolayacak kapasiteyi tek bir güçlü birimde bir araya getirdi. Güç tüketimini düşürerek NAS cihazının çalışma sıcaklığının düşük tutulmasını sağlıyor.

NAS sistemi içerisindeki arızaların azaltılmasına yardımcı olmak için RAID hata düzeltme kontrolü ile özel olarak tasarlanan WD Red; daha düşük sıcaklık seviyesi sağlayarak NAS için daha güvenilir bir çözüm oluşturuyor. WD Red sabit disklerde bulunan NASware teknolojisi, cihazlarda daha iyi video oynatımı sağlamak için disklerin, NAS sistemiyle olan uyumluluğunu artırıyor. WD Red diskler verilerin NAS veya RAID ortamındaki aşırı titreşim ve gürültüden korunmasına yardımcı oluyor.

wdpurple

Purple’la Yakala

7/24 çalışan, her daim aktif yüksek çözünürlüklü güvenlik sistemleri için geliştirilen WD Purple serisi; 8 sabit disk yuvası ve 32 HD kameraya kadar desteği ile güvenlik kameraları için optimize edidi. 1TB, 2TB, 3TB, 4TB, 6TB ve 8TB’lık yüksek kapasiteli depolama seçenekleri ile de dikkat çekiyor.

WD Purple, size güvenlik sisteminizi yükseltme ya da genişletme esnekliği sağlıyor. Kare kaybını azaltmak için ATA aktarımını geliştiren, genel video oynatımını iyileştiren ve çok daha fazlasını sağlayan AllFrame teknolojisine sahip olan WD Purple sabit diskler; IntelliSeek teknolojisi ile de ortamdaki gürültü ve titreşimlerin verdiği zararı azaltıyor. DVR ve NVR güvenlik sistemleri için tasarlanmış WD Purple, önde gelen çok sayıda güvenlik kamerası ve üreticiyle uyumluluk gösteriyor.

Microsoft’tan siber tehditlere karşı güvenlik zirvesi


CEVAP VER