Zoom Kedi Filtresi Sanal Davada Komik Anlara Sebep Oldu

Google News Abone Ol

ABD’nin Teksas eyaletinin 394. Bölge Mahkemesinde düzenlenen sanal mahkeme ilginç bir sahneye tanık oldu. Avukat Rod Ponton, Zoom kedi filtresi sayesinde bir süre ekranda kedi gibi göründü.

Zoom Kedi Filtresi görüntüsünün Ponton’un görüşmeye kendi bilgisayarı yerine sekreterinin bilgisayarından bağlanması nedeniyle ortaya çıktığı belirtildi. Ponton sekreterinin kızının Zoom konuşması sırasında kedi filtresini kullandığı ve filtrenin cihaz üzerinde kaldığı belirtildi.

Yargıç, kedi gibi göründüğünün farkında olmayan Ponton’u uyarırken olayın videosunda mahkemeye katılan diğer avukatların da gülmemek için ciddi bir çaba sarf ettiği göz ardı edilmiyor.Zoom kedi filtresi abd

Zoom kedi filtresi gibi filtreler arkasındaki kullanıcıların hareketlerini de yansıtıyor. Bu nedenle Ponton’un filtreyi kapatmaya çalıştığı bölümün komedi dozunu da biraz artırdığı söylenebilir. Filtrenin nasıl çıkarılacağını bilmediğini belirten avukat, sekreterinden yardım almasına rağmen bunu kolay kolay başaramadı. Ponton, duruşmayı takip edenlere sürekli “Ben kedi değilim” hatırlatmayı ihmal etmedi.

Zoom kedi filtresi ile ilgili olayı sosyal medyaya taşıyan yargıç Roy Ferguson oldu. Ferguson, bilgisayarını çocuğuyla paylaşanlara, “Yakınlaştırma filtrelerinin mahkeme işlemlerinden önce kapatıldığından emin olun.” Mesajını yolladı.

Zoom Kedi Filtresi Nasıl Yapılır? 

Bu tarz filtreleri Snap Camera uygulamasıyla yapabilirsiniz. Bu uygulamayı Windows PC veya Mac cihaza yüklemeniz mümkün. Sonra Zoom, Twitch, Skype ve diğer çeşitli çevrimiçi uzaktan video konferans programlarıyla keyifli görüşmeler yapabilirsiniz. Şirketin açıklamalarına göre bu uygulama web kamerası kullanan çoğu uygulamada kullanılabilir. Snap Camera efektlerini zooom uygulamasında nasıl ekleyeceksiniz?

Snap Camera’yı indirin ve yükleyin web sitesinden (olağan gizlilik politikası, lisans sözleşmesi ve hizmet şartlarını imzaladıktan sonra).

Windows 10 veya Mac 10.31 veya sonraki bir sürümünü çalıştıran bir bilgisayara ihtiyacınız olacak. Kurulum sırasında, bilgisayarınızın kamera ve mikrofonuna erişiminiz istenecektir.

Herhangi bir aktif video veya akış uygulaması çalıştırıyorsanız, bunları kapatmanız istenir

Zoom’u başlatın. Mac’te, “Tercihler”> “Video” seçeneğine gitmek için üst menüyü kullanın. Bir PC’de sağ üst köşedeki dişli çark simgesini tıklayın ve “Video” yu seçin. “Kamera” etiketli açılır menüyü tıklayın ve “Kamera Tut” u seçin. Bu kadar basit.

İlgili haberler

>> Zoom sınırsız toplantı için düğmeye bastı


CEVAP VER