ZTE Blade V30 tanıtıldı: İşte uygun fiyatlı akıllı telefon!

uygun fiyatlı akıllı telefon

ZTE’nin uygun fiyatlı telefon kategorisinde en iyisi olmaya aday ZTE Blade V30 modeli tanıtıldı. İşte yeni modelin fiyatı ve özellikleri.

ZTE her bütçeye özel akıllı telefon üretmeye devam ediyor. Bildiğiniz üzere ZTE’nin çoğu modeli, uygun fiyatlı performans cihazları olarak karşımıza çıkıyor. Genellikle ülkemizde akıllı telefon üreticilerin giriş ve orta segmente ait üretilen telefonları ülkemizde satışa sunduğunu biliyoruz. Bunun en temel sebebi ise ülkemizde bu tür fiyatların daha çok ilgi odağı olması. Buna yol açan en büyük faktörün ise artan vergiler ve dolar kuru olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden çoğu marka ülkemizde uygun fiyatlı modellerini üretiyor. ZTE’nin henüz ülkemize resmî olarak giriş yapmadığını belirtelim. Fakat yakın zamanda tanıtılan ZTE Blade V30 modelinin uygun fiyatlı performans cihazı olarak ülkemizde de satışa sunulacağına dair iddialar mevut.

Eğer söz konusu marka iddia edildiği üzere ülkemize resmi olarak giriş yaparsa, Xiaomi, Oppo gibi uygun fiyatı ile karşımıza çıkan devlere önemli bir rakip çıkar. İşte ZTE Blade 30 modelinin Türkiye ihtimali üzerine karşımıza çıkan iddialar ve yeni tanıtılan modelin fiyatı ve özellikleri.

ZTE Blade V30 tanıtıldı: İşte uygun fiyatlı akıllı telefon!

ZTE’nin Blade serisi, genellikle uygun fiyatlı modelleri ile karşımıza çıkıyor. Blade V30 modeli de aynı sınıfa sahip. Ortaya çıkan detayları incelediğimizde, ön panelde 6,67 inçlik bir ekran bizleri karşılıyor. Çözünürlük ise 720 x 1640 olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda delikli ekran tasarımında bulunan bu kamera ise 16 MP değerinde bir lense sahip.

uygun fiyatlı akıllı telefon

Arka kamera kısmında ise dikey konumlandırılmış üçlü kamera kurulumu bulunuyor. Söz konusu kameralar, 48 MP ana kamera, 5 MP ultra geniş açılı kamera ve 2 MP derinlik kamerası olarak sıralanmış durumda.

Uygun fiyatlı akıllı telefon olarak Türkiye’de de karşımıza çıkması beklenen yeni modelin 256 dolarlık bir fiyattan satışa sunulduğunu belirtelim. ZTE’nin bazı modelleri ile ülkemize giriş yapacağı konusunda iddialar da mevcut. Önümüzdeki haftalarda söz konusu iddiaların netlik kazanabileceğini belirtelim. Daha fazla gelişmelerden haberdar olabilmek için beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> ZTE Blade V2021 5G tanıtıldı! Türkiye’ye gelirse çok satar!

>> Fiyat performans adayı ZTE Blade 20 5G duyuruldu!