Poco F3 GT gümbür gümbür geliyor: İşte oyun canavarı!

Haftalık Akıllı Telefon Haberleri

Poco F3 GT modelinin tüm özellikleri ortaya çıktı. İşte performans odaklı yeni modelin ortaya çıkan tüm özellikleri haberimizde.

Zamanında Xiaomi’nin alt markası olarak karşımıza çıkan, fiyat performans odaklı modelleri ile tanıdığımız Poco, yakında tanıtacağı bir model ile gündeme geldi. Başta da belirttiğimiz gibi, Poco ilk zamanlarda Xiaomi’nin alt markası olarak karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise her ne kadar Xiaomi’ye yakın da olsa, yeri geldiğinde aynı parçaları kullanıyor dahi olsa, Poco’nun şu anda bağımsız bir marka olduğunu söyleyelim. Türkiye pazarına da giriş yapan Çinli marka, yeni cihazı ile gündeme geldi. Vadettiği performansı ile ilgileri üzerine toplayan yeni modelin yakında tanıtılması bekleniyor. Bununla beraber yeni modelin tanıtım tarihi de Hindistan resmî Twitter hesabı tarafından paylaşıldı. İşte yeni modelin tanıtım tarihi ve sunduğu tüm özellikler.

Poco F3 GT gümbür gümbür geliyor: İşte oyun canavarı!

Poco, geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesaplarından yeni bir video yayınladı. Yayınlanan videoda, F serisine ait yeni bir üyenin geleceği doğrulanıyor. Bu yeni üyenin Poco F3 GT modeli olacağı da kesinleşmiş durumda. Poco’nun açıklamalarına ve paylaştığı videoya göre yeni model, yakında tanıtılacak. Paylaşılan videoya baktığımızda ise yeni modelin oyun odaklı bir telefon olacağı belli oluyordu. Poco Hindistan Twitter hesabı sonunda bu dedikoduyu doğruladı.

23 Temmuz tarihinde tanıtılacak yeni model hakkında çoğu özellik belli oldu. Poco Hindistan resmi Twitter hesabı Poco F3 GT modelinin oyun odaklı bir telefon olarak karşımıza çıkacağını ve ilk olarak Hindistan’da 23 Temmuz tarihinde tanıtılacağı onayladı. Bununlan beraber yeni modelin çoğu teknik özelliği de ortaya çıktı.

Bildiğiniz üzere Redmi’nin K40 Gaming Edition modelini geçtiğimiz haftalarda sıkça duymuştuk. Uygun fiyatlı oyuncu telefonu olarak karşımıza çıkan model, bir hayli ilgi görmüştü. İddialara göre Çin’de piyasaya sürülen K40 Gaming Edition, küresel pazarda Poco F3 GT adı ile sunulacak. Poco’nun geçtiğimiz aylarda tanıttığı X3 Pro modelinin performansı ile bir kıyaslama yapıldığında, yeni modelin daha iyi performans göstereceği ortaya çıktı. Poco Hindistan başkanı, yakında tanıtılacak F3 GT modelinin, söz konusu X3 Pro’dan çok daha iyi olacağını söyledi. Bunun yanı sıra fiyat kısmına baktığımızda ise, yine aynı oranda bir fark göreceğiz gibi görünüyor.

İlgili Haberler:

>> Xiaomi Mi 11 Ultra, Avrupa çıkış tarihi belli oldu! Türkiye’de çok satar

>> Akıllı Telefon Seçerken Nelere Dikkat Ediyoruz: İşte Araştırma Sonuçları