1 Milyon İstihdam Projesi için başvuru nasıl yapılır?

1 Milyon İstihdam Projesi
Google News Abone Ol

1 Milyon İstihdam Projesi için başvurunun nasıl yapılacağı açıklandı. BTKAkademi üzerinden eğitimler ile siz de iş sahibi olabilirsiniz.

Bilgi teknolojileri alanında kariyer sahibi olmanız için 1 Milyon İstihdam Projesinin sunduğu imkanlar tamamen ücretsiz ve koşulsuz olarak sizi bekliyor. Buradaki bağlantıdan Kariyer Rehberini inceleyerek seçeceğiniz kariyer yolundaki eğitimlere tıklayıp BTKAkademi’deki eğitimleri almaya hemen başlayabilirsiniz.

Ayrıca BTKAkademi ‘deki eğitimleri izlemeniz için İnternet Servis Sağlayıcılarının 6GB hediyesinden yararlanabileceğinizi unutmayınız.

1 Milyon İstihdam Projesi

Bilgi teknolojileri alanında iyi bir kariyer için ilk yapmanız gerekense 1 Milyon İstihdam Sistemi üzerinden özgeçmişinizi detaylı bir şekilde doldurmak olacaktır.

BTKAkademi üzerinden tamamlayacağınız tüm eğitimler yakın zamanda otomatik olarak özgeçmişinize yansıtılacak ve sistemimizi kullanmaya başlayacak işverenlerin özgeçmiş aramalarında aldığınız bu eğitimler özgeçmişinizde görüntülenebilecektir.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak proje web sitemize ulaşabilir, web sitemizin sağ üst köşesindeki giriş linkine tıklayıp sistemimize giriş yaptıktan sonra özgeçmişinizi doldurmaya ve eğitimleri almaya başlayabilirsiniz.

1 Milyon İstihdam Projesi Web Sitesi için tıklayın.

İlgili Haberler

>> Mobil Abonelikler e-Devlet İle İptal Edilebilecek: İşte Merak Edilen Bütün Detaylar!

>> WhatsApp Devlet Kurumlarında Yasaklanacak mı?


CEVAP VER