500 TL Altı Kulaklıklar: Fiyatı Yükselmeden Alın!

500 TL Altı Kulaklıklar

500 TL altı kulaklıklar yazımızda bu hafta F/P odaklı yeni modellerin de listeye eklendiğini görüyoruz. İşte satın alınabilecek en iyi modeller.

Kablosuz kulaklıklar, hayatımızın artık büyük bir yerine sahip diyebiliriz. Hatta artık kablolu kulaklıkların çok az kullanıldığını söylesek yanlış olmaz. Fakat kablosuz kulaklıklar genellikle kablolu kulaklıklara göre biraz daha yüksek bir fiyattan satışa sunuluyor. Her ne kadar uygun fiyatlı modeller olsa da, söz konusu modellerin beklentileri karşılayamadığını söyleyebiliriz. Fakat bu listemizde sizler için 500 TL altı en iyi kablosuz kulaklıklar ile karşınızdayız.  Bu modellerin kullanıcılar tarafından olumlu yorumlara da sahip olduğunu ve tercih edilen modeller olduğunu da belirtelim. İşte Ekim 2022 itibariyle tercih edilebilecek en iyi modeller.

500 TL Altı Kulaklıklar: Fiyatı Düşmeden Alın!

Oppo Enco Buds Kulaklık (ETI81)

Oppo Enco Buds Kulaklık (ETI81)

500 TL altı kulaklıklar listemizin ilk sırasında Oppo modeli karşımıza çıkıyor. 500 TL’lik bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkan Oppo’nun kablosuz kulaklık modeli, tasarım olarak değerlendirdiğimizde bir hayli hoş durduğunu söyleyebiliriz. Bununla beraber Bluetooth 5.2 bağlantı desteği ile geliyor olması da söz konusu modelin özellikle düşük gecikme konusunda sunduğu performansı arttıracaktır.

realme Buds Q Kulaklık

500 TL Altı Kulaklıklar

 

500 TL altı kulaklıklar listemizin ilk sırasında Realme modeli yer alıyor. Oppo’nu alt markası Realme’nin kablosuz kulaklık modeli ise, farklı sitelere bağlı olarak ortalama 480 TL’lik bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkıyor. Söz konusu modelin de hem tasarımı hem de 3 farklı renk seçeneği ile gelmesi gibi birçok avantajının olduğunu belirtelim. Bağlantı teknolojisi tarafında ise Bluetooth 5.0 ile geliyor.

realme Buds Q2 Kulaklık

500 TL Altı Kulaklıklar

Listemizin ikinci ürününde bahsettiğimiz Realme kablosuz kulaklık modelinin yenilenmiş versiyonu olarak karşımıza çıkan realme Buds Q2 Kulaklık ise, 406 TL‘lik bir fiyat etiketine sahip. Q modelini almaktansa Q2’yi almanın daha avantajlı olacağını söyleyebiliriz.

Haylou GT1 Kulaklık

Haylou GT1uygun fiyatlı

Xiaomi’nin alt markası Haylou modellerinin özellikle giyilebilir teknoloji tarafında ilgi gören markalar arasında yer aldığını biliyoruz. GT1 modeli ise yıllardır tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Listedeki en yeni model olmasa da en çok tercih edilen modeller arasında yer aldığı belirtelim. Fiyatı ise 400 TL civarında.

İlgili Haberler

>> Redmi Note 11 Pro Yenilenmiş Versiyonuyla Yargı Dağıtacak!