TP-Link, Kurumsal Çözümleriyle ISAF Fuarı’nda

TP-Link, bu yıl ilk kez ISAF Fuarı’nda yer alacak. Şirket fuarda VIGI kurumsal güvenlik ürünleriyle, başta OMADA serisi olmak üzere kurumlara yönelik ağ (network) çözümlerini tanıtacak.

İlki 2000 yılında Ankara’da yapılan ve daha sonra hem Ankara hem İstanbul’da 27 kez ziyaretçilere kapılarını açan ISAF Fuarı, pandemi nedeniyle iki yıl aradan sonra bu yıl tekrar düzenleniyor. 14-17 Ekim 2021 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde yapılacak olan fuara, dünya ağ pazarının öncü markası TP-Link® ilk kez katılacak.

TP-Link Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Zeynep Özüağ ISAF
TP-Link Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Zeynep Özüağ

TP-Link Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Zeynep Özüağ, fuarların önemine inandıklarını vurgulayarak, güvenlik konusunda uzmanlaşmış ve etkisini kanıtlamış olan ISAF’ta yer almayı tercih etiklerini belirtiyor. TP-Link’in son yıllarda kurumsal ağ projelerinde ciddi bir atılım yaptığını ve kurumlar tarafından tercih edilen bir marka haline geldiğini söyleyen Özüağ, “Kurumlara a’dan z’ye anahtar teslimi network projeleri gerçekleştiriyoruz. Geniş ürün seçeneğimizle her boyutta kuruluşun ihtiyacına uygun çözüm üretiyoruz. Şimdi kurumsal güvenlik alanında da çözümlerimiz var ve bunları network çözümlerimizle entegre ederek de sunabiliyoruz” diyor. Tüm bu ürün ve çözümleri ISAF’ta tanıtacaklarını bildiren Özüağ, uzun bir aradan sonra fuar aracılığıyla hedef kitle ile yüz yüze iletişim kurabilecek olmaktan mutluluk duyduklarını ifade ediyor.

VIGI Güvenlik Ürünleri, İlk Kez ISAF ’da Sergilecek

TP-Link’in yeni alt markası olan ve kurumsal güvenlik ürünleri konusunda faaliyet gösteren VIGI markası ve ürünleri, Türkiye’de bir fuarda ilk kez yer alacak. VIGI güvenlik kameraları ve kayıt cihazları ISAF katılımcılarına tanıtılacak. Her boyutta kurum, site vb yerler için özel geliştirilen hem iç hem dış mekan VIGI güvenlik kameraları, her yere kolayca kurulabiliyor; kurulacak yere elektrik hattı çekmek gerekmiyor. Çünkü kameralarda PoE (Power over Ethernet) özelliği bulunuyor. Kameraların yönetimi de son derece kolay. Android ve iOS destekli VIGI uygulaması ile kameralar her yerden, her zaman akıllı telefonlar üzerinden yönetilebiliyor.

ISAF Fuarı’nda TP-Link standında VIGI ürünlerinin yanı sıra TP-Link kurumsal ağ çözümleri de yer alacak. OMADA serisi ağ ürünleriyle TP-Link’in bol seçenekli ağ anahtarları (switchler) standda öne çıkacak ürünler arasında bulunuyor.

İlgili Haberler

>> Royal Dragon Otel, TP-Link’i Tercih Etti! Detaylar Haberimizde…