6000 TL Altı En İyi Telefonlar Bu Fiyata Son Modeller!

6000 TL Telefonlar

6000 TL altı en güçlü akıllı telefonlar listemizde, bu ay yeni modellerin eklendiğini ve daha pahalı modellerin ucuzladığını söyleyebiliriz. İşte o liste.

Son aylarda ülkemizde dolar kurunun bir hayli arttığını biliyoruz. Dolar kurunun etkilendiği en önemli sektörlerden biri ise teknoloji. Özellikle ülkemiz bazında, TL’nin değer kaybının etkilendiği en büyük sektörün teknoloji olduğunu söyleyebiliriz. Tabii ki bu sektörde en çok ihtiyaç olan cihaz ise akıllı telefon. Son zamanlarda dolar kurunun artışından sonraki fiyatlara baktığımızda ise, akıllı telefonların %30 oranında fiyatlarının arttığını söyleyebiliriz. Haliyle çoğu kullanıcı, uygun fiyatlı akıllı telefon arayışında. Bu listemizde sizler için 6000 TL altı en iyi akıllı telefonlar ile karşınızda olacağız. İşte Mayıs 2022 itibariyle alınabilecek en iyi telefonlar.

6000 TL Altı En İyi Telefonlar Bu Fiyata Son Modeller!

Samsung Galaxy A33 5G

Samsung Galaxy A53

Farklı sitelere bağlı olarak, ortalama 5500 TL’lik bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkan model, 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolamaya sahip. Ayrıca söz konusu modelin 5G desteğine de sahip olması önemli bir avantaj.

Samsung Galaxy M52 5G
Samsung Galaxy M52 5G
6000 TL altı en iyi telefonlar listemizde, 5G destekli en ucuz model olarak karşımıza çıkan Galaxy M52 5G 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama ile birlikte geliyor. Söz konusu modelin fiyatı ise 5400 TL civarında.

Poco X3 NFC

Poco X3 NFC

Listemizde satın alabilecek en iyi modeller arasında Poco’nun fiyat-performans alanında satılabilecek en iyi modeli X3 NFC karşımıza çıkıyor. 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolamaya sahip olan model 5000 TL’lik bir satış fiyatından sunuluyor. Tabii ki önümüzdeki günlerde bu fiyatın artıp azalma ihtimalini de göz önünde bulundurmak gerekir.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro

5000 TL altı telefonlar

Redmi’nin en çok tercih edilen akıllı telefon serilerinden biri olan Note serisinin 9 Pro modeli hala ilgi gören modeller arasında bulunuyor. 6 GB RAM 128 GB dahili depolamaya sahip olan model 6.67 inçlik bir ekran ile bizleri karşılıyor. Ayrıca listede tercih edilebilecek en iyi modeller arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Çünkü söz konusu model hem listedeki en uygun modeller arasında yer alıyor hem de işlemci anlamında en güçlü işlemci işlemcilerden birine sahip. Fiyatı ise 5000 TL civarında.

İlgili Haberler

>> Xiaomi 12 Serisi Türkiye’de Satışa Sunuldu!

>> Google Pixel 6a Resmen Tanıtıldı! İşte Özellikler ve Fiyat!