A-101 Elektrikli Otomobil Satıyor! İşte Özellikleri ve Fiyatı!

Zincir marketler, zaman zaman dikkat çekici ürün kampanyalarıyla dikkatleri üzerlerine çekebiliyor. Tıpkı bu haberimizde konu olan elektrikli araç gibi. A-101 elektrikli otomobil satma kararı aldı. Evet, tahmin edeceğiniz gibi stok az ve fiyat da piyasaya göre uygun sayılabilir.

A-101 elektrikli otomobil satıyor. Volta EV1 model elektrikli araç, marketin resmi sitesi üzerinden, 120 bin TL satış fiyatı etiketiyle alınabilir.

Ürün, hafif dört tekerlekli araç kategorisinde yer alıyor ve tek kişilik, minimal yapısıyla dikkat çekiyor.

45 km/sa azami hız sunabilen araç, azami olarak 163 kilo taşıyabiliyor.

2.0 Kw motor gücü bulunan elektrikli araç, 72V 58 Ah batarya kapasitesine sahip ve yaklaşık 8 saatte tamamen şarj olabiliyor.

A-101 Elektrikli Otomobil Satıyor! İşte Özellikleri ve Fiyatı!

A-101 elektrikli otomobil, başka ne gibi özelliklere sahip?

Ürün, şehir içi kolay ulaşım için tercih edilebilecek elektrikli otomobillerden bir tanesi. Tabii bu ürünle otobanlarda, şehirler arası yollarda seyahat etmek pek mümkün olmayacaktır.

Akıllı anahtarı sayesinde uzaktan açılabilen ve kitlenebilen araba, led ön farlara ve elektrikli yan camlara sahip.

Ön panelde 4.7 inç değerde TFT ekran yer alıyor. Çift hoparlör, Bluetooth bağlantı özelliği, USB port ile şarj imkânı, ayarlanabilir sürücü koltuğu ve dahası da var.

Volta EV1 elektrikli araç için daha fazla bilgiye sahip olmak ve satın almak için buraya tıklayarak ilgili web sayfasına erişebilirsiniz.

İlgili Haberler

>> Hogwarts Legacy Fırtınası Sürüyor! Bir de Kötü Haber Var