AirPods Pro 2 Piyasayı Sallayacak Özellikler İle Geliyor!

AirPods Pro

AirPods Pro 2 modeli hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı. İşte söz konusu modelin tasarım detayları ve sunduğu özellikler.

Apple’ın sevilen AirPods serisinin Pro 2 modeli yakında kullanıcıların karşısına çıkabilir. Apple, AirPods Pro tarafında 2019 yılından bu yana güncelleme yapmıyor. Son gelen söylenti bilgiler, 2022 yılında gelmesi beklenen AirPods Pro modelinin hem tasarım hem de teknik detaylar tarafında ciddi dokunuşlarla gelebileceğini ifade ediyor.

Mevcut AirPods Pro’da kulaklara göre optimize etme ve aktif gürültü engelleme gibi işe yarar özellikler bulunmakta. Yeni gelen raporlar, sıradaki modelin de tasarım olarak daha zarif hatlarda olacağını söylüyor. Bunun Apple’ın Samsung, Huawei ve Sony gibi firmaların hazırladığı kulaklıklarla rekabet edebilmesi için önemli olduğu belirtiliyor. Bununla beraber yeni modelin geleceği tarihe ilişkin de söylentiler mevcut. İşte tanıtım tarihine dair sızıntılar ortaya çıkan, teknik özellikleri de belli olan yeni kablosuz kulaklık modeli hakkında tüm detaylar.

AirPods Pro 2 Piyasayı Sallayacak Özellikler İle Geliyor!

Sızdırılan tasarım ayrıntılarına baktığımızda, köşeleri oval olan dikdötgensel bir yapı karşımıza çıkacak. Kulaklık tarafında ise kısa saplı silikon bir yapı bizleri karşılıyor. Zaten aylar öncesinde, söz konusu modelin render görüntüleri ortaya çıkmıştı. Bu yüzden AirPods Pro 2 modelinin tasarımının kesinleştiğini söyleyebiliriz.

AirPods Pro 2

İlk olarak söz konusu modelin, Eylül ayında iPhone 14 serisi ile tanıtılması bekleniyor. Serinin önceki modellerinde kıyasla daha iyi ses performansı ve pil ömrü sunacak olan modelin, daha önce görülmemiş özellikler ile geleceği de iddia edilenler arasında. Kalp atış izleme özelliğine sahip olması beklenen model, işitme cihazı olarak da kullanılabilecek. Bağlantı tarafında ise USB-C portunu kullanması bekleniyor.

Diğer modellerden de tahmin edeceğimiz üzere, amiral gemisi kablosuz kulaklık olarak sunulacak model, Aktif Gürültü Engelleyici özelliğine de sahip olacak. Bazı kaynaklar, AirPods Pro 2 modelinin 250 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacağını iddia ediyor. tabii bu bu haberlerin henüz gerçeği yansıtmadığını, önümüzdeki günlerde söz konusu modelin fiyatına ilişkin daha fazla ayrıntının ortaya çıkacağını unutmayın.

İlgili Haberler

>> Xiaomi 12 Ultra Tanıtım Tarihi Belli Oldu: Yakında Geliyor

>> Netflix Artık Daha Ucuz Olacak: İşte Detaylar!