Apple Transporter ile Apple’a uygulama göndermek çok kolay

Apple Transporter nedir
Google News Abone Ol

Apple’ın geliştiricileri için yayınlamış olduğu Apple Transporter uygulaması güncelleme aldı. Güncellemeyle uygulama yüklemek kolaylaşıyor.

Apple Transporter geliştirici uygulamasını geçen yıl ilk kez Mac App Store’da yayınlamıştı. Bugün ise şirket, Transporter uygulamasını bir kez daha meta veri yükleme ve 29 daha fazla dil desteği gibi yeni özellikler ile güncelledi.

Apple’ın uygulaması ile geliştiriciler, uygulamaları Store Connect Uygulama platformuna kolayca yükleyebilir. Bunun da ötesinde uygulama, içerik oluşturucuların müzik, film, TV şovu ve kitap gibi içerikleri iTunes Store ve Apple Books’a yüklemelerine de olanak tanıyor.

Transporter for Mac uygulamasının 1.2 sürümü, kullanıcıların uygulamaların, müziklerin ve diğer içeriklerin meta veri paketlerini kolayca yüklemelerini sağlıyor. Güncelleme ayrıca her uygulama sürümü için zaman dilimine göre filtrelerle birlikte teslim edilen derlemelerin geçmişini de getiriyor.

Güncelleme ile birlikte; Uygulama üst verileri .itmsp paketlerini karşıya yükleyebilirsiniz. Gönderilen geliştirme sürümleri geçmişini görüntüleyebilir ve zaman aralığına göre filtreleyebilirsiniz.

Ayrıca bu güncelleme, kararlılık iyileştirmelerinin ve hata düzeltmelerinin yanı sıra bu diller için destek de içeriyor; Arapça, Katalanca, Hırvatça, Çekçe, Danca, İngilizce (Avustralya), İngilizce, Fince, Fransızca (Kanada), Yunanca, İbranice, Hintçe, Macarca, Endonezce, Malayca, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Portekizce (Brezilya), Rumence, Rusça, Slovakça, İspanyolca (Latin Amerika), İsveççe, Tayca, Geleneksel Çince (Hong Kong), Türkçe, Ukraynaca ve Vietnamca.

Apple Transporter nedir?

Transporter uygulaması, Mac App Store’da ücretsiz olarak yer alıyor. Uygulamanın çalışması için MacOS 10.13.6 veya sonraki bir sürümünü çalıştıran bir Mac gerekiyor. Eğer geliştirici hesabınız varsa ve Apple’ın uygulama mağazasına uygulama veya oyun yüklemek istiyorsanız uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Apple Transporter nedir?

Transporter, kısacası Apple’a içerik göndermenin basit ve kolay bir yoludur. Uygulamaları, müzikleri, filmleri, TV şovlarını veya kitapları App Store, Apple Music, Apple TV uygulaması, Apple Books veya iTunes Store üzerinde dağıtılması için kolaylıkla gönderin.

Başlamak için içeriğinizi sürükleyip Transporter’a bırakmanız yeterli. Hızlı gönderme için birden çok dosyayı aynı anda doğrulayın ve karşıya yükleyin.

Sorunları hızlıca düzeltebilmek için doğrulama uyarıları, hatalar ve gönderme günlükleri de dahil olmak üzere gönderme işlemini görüntüleyin.

Tarih ve saat de dahil olmak üzere gönderme geçmişini görün. Uygulama yüklemek için App Store Connect, iTunes Connect ya da kodlama kuruluşu hesabının gerekli olduğunu belirtelim.

İlgili Haberler

>> Apple iPhone SE Plus için çalışmalara başladı!

>> Apple iPhone 12 Pil Değişim Fiyatları Açıklandı


CEVAP VER