Apple Unleashed Etkinliği Gümbür Gümbür Geliyor: Yeni Cihazlar Tanıtılacak

Apple komisyon almaya

Apple Unleashed etkinliği ile ilgili bazı detaylar ortaya çıktı. Birçok cihaz bu etkinlikte tanıtılacak. Hadi gelin konuyla ilgili merak edilen tüm detaylara birlikte göz atalım.

Apple markasının belki de en önemli etkinliklerinden bir tanesi olması beklenen Unleashed hakkında bazı detaylar ortaya çıktı. Birçok kişi bu etkinliğin tam olarak ne zaman yapılacağını bilmiyordu. Konuyla ilgili önemli açıklamalar yapıldı ve böylece etkinliğin saati kesin olarak ortaya çıkmış oldu.

Bu etkinlik 18 Ekim pazartesi günü Türkiye saati ile 20:00’da yapılacak. Elbette etkinliğin çevrimiçi ortamda yapılması düşünülüyor. Bu etkinlik ile birlikte Airpods 3 tanıtımı kesin olarak yapılacak. Böylece birçok kullanıcının beklediği bu cihaz özellikleri bakımından kesinleşecek. Tüm bunlara ek olarak Apple markasının yeni bazı ürünler tanıtması bekleniyor.

Apple Unleashed Etkinliği kullanıcılara yeni ürünler sunacak

Apple tarafından tanıtılacak ürünlerden bir diğeri ise MacBook serisi olacak. MacBook Air, MacBook Pro, Mac Mini, iMac ve iPad Pro cihazların tamamı bu etkinliklerde kullanıcılarla buluşacak. 18 Ekim tarihinde gerçekleşecek olan etkinlik için büyük bir katılım olması bekleniyor. Özellikle yeni nesil işlemciler büyük ilgi görebilir.

Apple Unleashed etkinliği

Apple şirketinin M1X işlemcili MacBook Air, MacBook Pro ve Mac Mini modellerini tanıtacak olması birçok kişinin dikkatini daha şimdiden çekmiş gibi görünüyor. 14 ve 16 inç boyutlarında olması beklenen bu cihaz aynı zamanda mini LED teknolojisini kullanacak. Tüm bunlara ek olarak cihazın fiziksel tuş takımlarına sahip olması bekleniyor.

Apple yeni tanıtım tarihleri açıklayacak

ABD’li teknoloji devi tarafından yeni bazı tanıtımlar yapılacak. Bunun için kısa bir süre içerisinde başka etkinlikler yapması bekleniyor. Ancak bu etkinlikte sadece cihaz tanıtımı yapmayacak. Aynı zamanda işletim sistemi ile ilgili de bir açıklamaya yer verecek.

macOS 12 Monterey işletim sistemi bu etkinlikte biraz daha kesinleşmiş olacak. Peki sizin Apple tarafından yapılacak olan bu etkinlik ile ilgili beklentileriniz neler? Yorumlar bölümünden konuyla ilgili fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> iPhone 14 Pro Kamerası Çok İlginç Bir Tasarımla Gelecek: Sürpriz Var

>> Apple Bilgi Sızıntısı Yapanları Affetmiyor: Eski Çalışana Dava Açıldı