iPhone 13 Kamerası Büyüleyici Görüntüler Çekti: Samsung Fena Kızacak

iphone 13 pil

Dünyanın en iyi kameralarından bir tanesi olarak bilinen iPhone 13 kamerası büyüleyici görüntüler elde etti. Bu görüntüler birçok kişiyi büyüleyebilecek türden. İşte konuyla alakalı merak edilen tüm detaylar.

iPhone 13 kamerası bugüne kadar birçok kişi tarafından övüldü. Kamera özelliklerine bakıldığında son derece net çekim yaptığını görüyoruz. Birçok fotoğrafçı Apple 2021 amiral gemisi olan iPhone 13 modelini tercih ediyor. Üstelik yeni makro modu ile birlikte en iyi belgeseller çekilebiliyor.

Her ne kadar birçok kişi bu kamera özelliklerine olumlu yaklaşsa bile yine de kimileri kafa karışıklığı yarışıyor. Elbette temkinli yaklaşan bir grup da var. Ancak onların da iPhone 13 almaya ikna olması yakın diyebiliriz. Ayrıca kamera görüntüleri bir yandan makro modun ne kadar önemli olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.

iPhone 13 kamerası ilginç görüntüler yakaladı

Bu çekilen videoya bakıldığında aslında ilk etapta hangi kamera ile görüntüler elde edildiğini anlamak pek mümkün değil. Ancak makro mod burada kendisini biraz daha ön plana çıkarıyor. Özellikle video çekimleri için bu modun önemli olduğunu söyleyebiliriz. Eski modeller bu modu desteklemiyor ve sadece yeni iPhone 13 modeli bu özelliğe sahip.

Çekilen görüntülere bakıldığında iPhone 13 Pro ve iPhone 12 Pro Max ile çekildiği ortada. Bundan kısa bir süre önce iPhone kameralarının film çekimi için kullanılmış olduğu ortaya çıktı. Yani kısa bir süre içerisinde film sektörünün bu cihazları kullanma ihtimali son derece yüksek. Ancak bunun için biraz daha zaman var gibi görünüyor.

Apple kamera teknolojisine odaklanacak

Ortaya çıkan son detaylara baktığımızda Apple markasının daha çok kameralara yöneleceği tahmin ediliyor. Belki de şirket daha önce böyle bir amaca sahip değildi. Şu an baktığımızda büyük oranda kamera özellikleri ile diğer markaları geçmeye çalıştığı görülüyor.

Rakipleri olan Samsung ve Xiaomi onu çok yakından takip ediyor. Peki sizce Apple yeni iPhone kameraları ile sektörde gücünü bir kez daha pekiştirebilecek mi? Gelişmeler geldikçe aktarmaya devam ediyoruz.

İlgili Haberler:

>> Türkiye’nin En Büyük Apple Store’u Kesinleşti: 4 Katlı Olacak

>> Apple Epic Games Davası Fena Bir Yere Doğru Evriliyor