Apple Watch Pro Tanıtım Tarihi Belli Oldu: Piyasayı Sallamaya Geliyor!

Apple Watch Pro

Apple Watch Pro akıllı saat modeli hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı. İşte tanıtım tarihi belli olan yeni model hakkında tüm sızıntılar.

Bildiğiniz üzere son zamanlarda giyilebilir teknoloji ürünlerinde yeni teknolojiler karşımıza çıkıyor. Örneğin geçtiğimiz aylarda gerçekleşen MMWC2022 etkinliğinde Huawei tarafından tansiyon ölçen akıllı saat geliştirilmişti. Hatta söz konusu modelin önümüzdeki aylarda Türkiye’ye geleceği de biliniyor. Özellikle giyilebilir teknoloji tarafında dev rakibi olarak görülen Apple’ın uzun süredir Apple Watch Pro modeli konuşuluyordu. Sonunda söz konusu modelin tanıtılacağı tarih belli oldu. Bununla beraber giyilebilir teknoloji tarafında lider olarak gösterilecek model hakkında bazı sızıntılar da gerçekleşti. İşte yakın tarihte gerçekleştirilecek olan etkinlikte tanıtılacak Apple Watch Pro modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Apple Watch Pro Tanıtım Tarihi Belli Oldu: Piyasayı Sallamaya Geliyor!

Apple’ın 7 Eylül tarihinde gerçekleştireceği etkinlikte iPhone 14 serisini tanıtacağını biliyoruz. Söz konusu seride iPhone 14, 14 Max, 14 Pro ve 14 Pro Max modelleri tanıtılacak. Bununla beraber giyilebilir teknoloji tarafında da yeni modelin sunulacağı zaten biliniyordu. Fakat yeni modelin ismi hakkında dahi henüz bir sızıntı bulunmuyordu. Sonunda 7 Eylül tarihinde gerçekleşecek olan etkinlikte Apple Watch Pro akıllı saat modelinin tanıtılacağı kesinleşti.

Apple Watch Pro

Söz konusu model, alışılagelmişin dışında olacak. Çünkü tasarım ve kullanılan teknolojiler tarafında daha güçlü bir modelin bizleri karşılaması bekleniyor. İddialara göre cihazın tasarımı, önceki Apple Watch modellerine göre daha büyük bir yapıya sahip olacak. Daha büyük bir ekran ile gelecek olan modelin, serinin önceki modellerine göre daha kaliteli bir ekran paneli ile geleceğini de belirtelim. İddialara göre Watch Pro modelinin, köşeleri kavisli bir yapıya sahip olacağı iddia ediliyor. Muhafazası 47 mm ile ölçülecek model, 1.99 inçlik bir ekrana sahip olacak. Seriye ait piyasaya sürülen son model Apple Watch 7, 1.77 inçlik bir ekrana sahipti. Bu yüzden görünüş olarak da bir hayli büyük bir ekran bulunacağını da belirtelim.

7 Eylül tarihinde gerçekleşecek olan etkinlikte yalnızca bir adet akıllı saat modeli tanıtılması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde yeni modelin fiyatı ve teknik özellikleri hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> 10.000 TL Altı En Güçlü Telefonlar: Bu Fiyata Daha İyisi Yok!