Artık gördüğünüz her şeyi kaydetmek mümkün: İşte TCL akıllı gözlük!

TCL akıllı gözlük

TCL akıllı gözlük tanıtıldı. İşte gördüğünüz her şeyi kaydetmenizi sağlayacak, mikro LED ekrana sahip akıllı gözlük hakkında tüm detaylar.

.

Son dönemde giyilebilir teknoloji alanında önemli ürünlerin üretildiğini söyleyebiliriz. Özellikle akıllı gözlük tarafında birçok teknoloji devi önemli konsept cihazlar ile karşımıza çıktı. Genellikle filmlerde gördüğümüz o gözlük üstünde ekranların olduğu tasarımlara her ne kadar ulaşamasak da, buna benzer yapıya sahip akıllı gözlüklerin piyasada olduğunu söyleyebiliriz. Hayatımızı önemli alanda kolaylaştırması amaçlanan, önümüzdeki yıllarda sıklıkla kullanılacağı düşünülen akıllı gözlüklere bir yenisi daha eklendi. TCL, renkli yapıya sahip. LED ekranlı akıllı gözlük modelini tanıttı. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Artık gördüğünüz her şeyi kaydetmek mümkün: İşte TCL akıllı gözlük!

TCL akıllı gözlük

Geçtiğimiz yıllardan bu yana birçok teknoloji devinden konsept akıllı gözlük tasarımlarını görmüştük. Fakat Xiaomi gibi markaların kullanıcılara paylaştığı akıllı gözlük tasarım konseptleri, hiçbir zaman üretime geçmedi. TCL’in kullanıcıların beğenisine sunduğu akıllı gözlük modeli ise, Xiaomi’nin tanıttığı konsept cihazlardan çok daha farklı bir forma sahip. Ayrıca iddialara göre TCL’in akıllı gözlüğü yakın tarihte piyasaya sürülebilir.

TCL akıllı gözlük

Akıllı gözlük modelinin ilk olarak tasarım detaylarını incelediğimizde, gözlükte gözükecek olan LED ekran yapısından dolayı renkli bir görünüme sahip. Fakat tanıtım videosunu izlediğimizde bu renkli yapının gözükmediğini söyleyebiliriz. Bu gözlük ile yapılacak olanları sıralayacak olursak, kullanıcıların günlük yaşantısını önemli derece iyileştirecek işlevselliğe sahip olduğunu söyleyebilir. Örneğin günlük kullanımda gazete okumak, gündemi takip etmek gibi olayların rahatlıkla bu gözlük sayesinde gerçekleşebileceğini söyleyebiliriz.

TCL Thunderbird Akıllı Gözlük Pioneer Edition modelinin yakın zamanda kullanıcıların karşısına çıkması bekleniyor. Fakat bu teknolojinin, ne kadara mal olacağına dair herhangi bir sızıntı bulunmuyor. Ülkemizde satışa sunulsa sahi, artan kur değerlerinden dolayı gözlüğe ulaşma ihtimalimiz pek olası değil. Önümüzdeki günlerde TCL’in yeni akıllı gözlüğü Thunderbird Akıllı Gözlük Pioneer Edition hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Facebook Taciz Skandallarını Engellemek İçin Kolları Sıvadı: Otomatik Mesaj Silme

>> Snapchat Erişim Problemleri Başladı: Sosyal Medya Devlerine Neler Oluyor

. . . .