Samsung katlanır telefon modelleri, benzersiz renk seçenekleri ile karşımıza çıkacak!

Samsung katlanır telefon

Samsung katlanır telefon modelleri, yakın zamanda farklı renk seçenekleri ile kullanıcıların karşısına çıkacak. İşte tüm detaylar.

.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda Samsung’un katlanabilir telefonları kullanıcıların karşısına çıktı. Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 olarak adlandırılan iki modeli canavar işlemcileri ve benzersiz tasarım detayları ile ilgi odağı haline geldiği. Serinin iki modelinin önemli farkları var. Galaxy Z Fold 3, normal telefon boyutundan tablet boyutuna geçmeyi hedeflerken, Galaxy Z Flip 3 modeli ise, normal telefon formundaki bir cihazı daha küçük, taşınabilir bir hale getiriyor. Bu yüzden iki modelin de farklı ihtiyaçlara hitap ettiğini ve farklı kitlelerinin olduğunu söyleyebiliriz. Yakın zamanda kısıtlı renk seçenekleri ile sunulan bu iki katlanabilir model, yakında gerçekleştirilecek etkinlik ile birlikte farklı renk seçenekleri ile kullanıcılara sunulacak. İşte Z Fold 3 ve Z Flip 3 modellerinin yeni renkleri.

Samsung katlanır telefon modelleri, benzersiz renk seçenekleri ile karşımıza çıkacak!

Samsung katlanır telefon

Son zamanlarda Samsung cihazlarının farklı renk seçenekleri ile karşımıza çıktığını görmekteyiz. Genellikle Samsung kullanıcılarının alışık olduğu, gümüş, siyah, beyaz gibi renklerin dışında farklı renkler de son zamanlarda karşımıza çıkmaktaydı. Bu renklerin yalnızca akıllı telefonlarda değil, tıpkı Buds serisinde olduğu gibi farklı modellerde de zengin renkleri Samsung cihazlarında görüyorduk. Samsung’un en son piyasaya sürdüğü katlanabilir forma sahip iki akıllı modelinde, daha zengin renk seçenekleri bulunacak.

20 Ekim tarihinde gerçekleşecek olan Galaxy UnPacked Part 2 etkinliği ile karşımıza çıkacak olan renk seçenekleri, Samsung tarafından YouTube kanalında yayınlanmış durumda. Gri, Açık Pembe, Beyaz, Mavi ve Sarı gibi renk seçenekleri ile karşımıza çıkacak olan Samsung, daha fazla renk sunacak mı henüz bilinmiyor.

Fakat Samsung tarafından yayınlanan videoyu incelediğimizde, tamamen kişiselleştirilebilir renk seçeneklerinin olacağı öngörülüyor. Söz konusu modellerin piyasa fiyatını baz aldığımızda, bu kadar yüksek fiyata sahip olan bir modelin kullanıcılarına böyle bir ayrıcalık tanınması bir hayli hoş olmuş. Samsung katlanır telefon modelleri harici, diğer cihazlarına da kişiselleştirilebilir renk seçeneği detayının gelip gelmeyeceği ise önümüzdeki aylarda belli olacaktır.

. . . . .