Atatürk İzlemek İçin Ne Yapmalısınız? Disney Plus’ta Var mı?

Disney’in hazırladığı ve başrolde Aras Bulut İynemli’nin yer aldığı Atatürk filmi, bir süre önce hem ülkemiz hem de dünya gündemini meşgul etmişti. Orijinal planlara göre Disney Plus platformunda yayınlanması gereken filmin, daha sonra alınan karar neticesinde sinemalarda gösterime gireceği bildirilmişti. Bunu lobi faaliyetleri sonucunda Disney’in geri adım atması olarak görenler oldukça fazla. Öte yandan, Disney Plus platformuna bir yaptırımın gelme ihtimali de var. Yani evet, an itibarıyla Atatürk izlemek için sinemaya gitmelisiniz. Disney Plus’ta filme yer verilmiyor.

Atatürk izleyenler memnun mu? Atatürk 1881 – 1919 (1. Film) filmine gösterilen ilgi nasıl?

Atatürk izleyenlerin ilk yorumları, Aras Bulut İynemli’nin iyi bir iş çıkardığı yönünde. Öte yandan, kostümler, dekorlar ve atmosferin de gayet etkileyici olduğunu söyleniyor. Tek eksiklik, bu filmin Disney Plus üzerinden tüm dünyada aynı anda gösterime sokulmaması belki de…

Atatürk İzlemek İçin Ne Yapmalısınız? Disney Plus'ta Var mı?

Mehmet Ada Öztekin tarafından yönetilen film, sinemada gösterimde olduğu ilk 2 haftalık dilimde, 750 binden fazla kişi tarafından izlendi ve toplamda 85 milyon liranın üzerinde hasılat elde etti. Bu rakamların daha da artması bekleniyor. Filmin IMDB’deki puanı ise, 10 üzerinden 9.1, yani oldukça yüksek.

Filme dair daha fazla detay için buraya göz atabilirsiniz.

Atatürk filmine dair kamera arkası görüntülerini de aşağıdaki linkler aracılığıyla ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Atatürk 1881–1919 Filmi Kamera Arkası Part 1

Atatürk 1881–1919 Filmi Kamera Arkası Part 2

İlgili Haberler

>> Epic Games, ‘Bedava Oyun’ Diye Yaklaşık 3 Bin Liralık Oyunu Verdi Ama…