Avax ve Polkadot Fiyat Beklentileri Açıklandı: Yükseliş Gelecek Mi?

Kripto endüstrisine yaptırım

Avax ve Polkadot fiyat beklentileri analistler tarafından açıklandı. Bu dijital varlıkların fiyatı büyük bir merak konusuydu. Hadi gelin detaylara birlikte bakalım.

Kripto para birimleri her geçen gün hızlı bir şekilde yükselmeye devam ediyor. Elbette bu yükselişte bazıları kısa süreli düşüşler yaşayabiliyor. Özellikle Avax bu noktada en önemli örnekler içerisinde yer alıyor. Fiyatı bir ara 120 dolar seviyelerinde olan bu kripto para birimi hemen ardından 50 dolara kadar geriledi.

Mayıs ayına her yaklaştığımızda FED baskısı önemli ölçüde artış gösteriyor. Bitcoin 40 bin doların altına kalıcı bir şekilde geri dönmeye başladı. Aynı zamanda 39 bin dolar seviyeleri bile Bitcoin için aranır hale geldi. Yaşanan tüm bu gelişmeler kripto paralar alanında endişenin üst seviyelere çıkmasına neden oluyor.

Avax ve Polkadot fiyat hareketleri

Kripto para analistleri tarafından yapılan açıklamalara bakıldığında Polkadot fiyatının yine belirli bir gerileme ile karşı karşıya kaldığı görülüyor. Polkadot genel olarak değerlendirildiğinde son derece güçlü bir blok zincir olarak karşımıza çıkıyor. Fiyatı 18 dolara tutunmaya devam ediyor. Eğer bu seviyelerde kalıcı bir yer edinmeyi başarırsa yukarı yönlü hareketler gelebilir.

Avax ve Polkadot fiyat

Avalanche vakfı tarafından yapılan açıklamalarda 100 milyon dolarlık Avax satın alma niyetleri olduğu söylendi. Bu durum fiyatın biraz daha yükselmesini sağladı. Şu aralar Avax 72 dolar düzeyini geçmeye çalışıyor. Burada esas önemli olan piyasa hakimiyeti ile ilgili. Eğer Avax kendi komünitesine güçlü olduğunu yeniden kanıtlarsa fiyatı yükselmeye devam edebilir.

Dijital varlıklarda Bitcoin etkisi

Mayıs ayında ABD Merkez Bankası tarafından alınacak kararlar nedeniyle kripto para birimleri temkinli bir şekilde ilerliyor. Sadece Polkadot ve Avax değil diğer tüm dijital varlıklarda benzer bir yönelimin olduğu görülüyor.

Bitcoin eğer 35 bin dolar seviyelerine doğru gerilerse hiçbir dijital varlığın yükselme ihtimali bulunmuyor. Konuyla ilgili gelişmeler geldikçe hızlı bir şekilde aktarmaya devam ediyoruz.

İlgili Haberler:

>> Binance BNB Yakarak Kendi Kripto Parasına Büyük Destek Verdi

>> Kripto Para Piyasalarında Yeni Gelişmeler Yaşandı: İşte Öne Çıkanlar