Bedava Far Cry 3 İndirmek İçin Acele Edin!

Bedava Far Cry 3 ister misiniz? Serinin en sevilen oyunlarından bir tanesi, şu an Ubisoft tarafından ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor.

Far Cry 3, ilk olarak 29 Kasım 2012’de oyun severlerin beğenisine sunulmuştu. Açık dünya tasarıma sahip ve oyuncuya pek çok farklı silah ve araç kullanım imkânını sunan oyun, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilmişti.

Oyunun inceleme puanlarına baktığımızda, Metacritic’te PC incelemeleri ortalaması olarak 88 puanı tutturduğunu görüyoruz. Hem görsel kalitesi hem de aksiyonuyla milyonlarca oyuncunun beğenisini kazanan oyun, aslında “baş kötü karakteriyle de” uzun süre gündemde kalmıştı.

Eğer Bedava Far Cry 3 istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıyı tarayıcınızın arama barına kopyalayıp enter tuşuna basmanız gerekiyor. Böylece Ubisoft’un online marketine erişeceksiniz. Eğer bir Ubisoft hesabınız yoksa, ücretsiz olarak açmanız gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra da artık oyunu indirebilirsiniz.

Oyun, standart edisyon olarak PC’de şu an ücretsiz. Eğer Deluxe versiyonu almak isterseniz, öyleyse 30 dolar ödemeniz gerekiyor, ki o da TL olarak yaklaşık 254 TL yapıyor.
Şu önemli notu da belirtelim. Son gün, 11 Eylül. Eğer oyunu oynamak istiyorsanız geç kalmamanızı öneririz.

Bedava Far Cry 3 İndirmek İçin Acele Edin!

Bedava Far Cry 3, Far Cry 6 öncesinde pek çok oyuncu için iyi bir hazırlık süreci anlamını taşıyor

Biliyorsunuz, yakında Far Cry 6 satışa sunulacak. Ubisoft Toronto tarafından hazırlanan yapım, Yara adı verilen büyük bir adada geçiyor. Bu adanın Küba’dan esinlenilerek hazırlandığı belirtiliyor. Ayrıca, oyundaki kötü karakter için ünlü aktör Giancarlo Esposito ile çalışıldı. Esposito, ülkemizde özellikle Breaking Bad dizisindeki performansıyla gönüllerde taht kurmuştu.

Aslında oyun, 18 Şubat 2021 itibarıyla satışta olacaktı. Fakat tüm dünya çapında kovid salgınının gerçekleşmesi, haliyle iş süreçlerini olumsuz yönde etkiledi ve bu sebeple de oyunun çıkışında ertelemeye gidildi. Uzayan geliştirme süreci, belki de daha sağlam bir oyunla karşılaşmamıza yol açacak.

Geliştirilme süreci yaklaşık 4 yıldır devam eden oyun, gerçekten görsel kalitesi ve videolar itibarıyla aksiyonuyla heyecan uyandırıyor. PC’nin yanında yeni nesil konsollar için de hazırlanan yapım, 7 Ekim 2021 itibarıyla bizlerle olacak. Eğer bu oyunu PC’de oynamayı düşünüyorsanız, sistem gereksinimlerine göz atarak PC’nizi de o güne hazırlamayı ihmal etmeyin.

> The Matrix Resurrections – Official Trailer 1 Yayınlandı!