Bedava Oyun! Battlefield 2042 Fırsatını Kaçırmayın!

Battlefield hayranlarına müjde! Eğer henüz Battlefield 2042’yi satın almadıysanız bu haberimiz tam da sizi ilgilendiriyor. Bedava oyun deneyimi kapsamında, bu yapımı 16 Mart’a kadar bedava indirip oynayabilirsiniz. Evet, hem de Steam üzerinden.

Battlefield 2042, kısa süreliğine ücretsiz oluyor. Eğer bedava oyun arayışındaysanız ve FPS oyunlarından hoşlanıyorsanız, bu fırsatı kaçırmamanızı öneriyoruz.

Oyunun resmi Steam sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sayfaya ulaştığınızda, hemen alt kısımdaki yeşil renkte “Oyunu Oyna” ibaresine tıklayabilir ve oyuna erişebilirsiniz.

Diyelim ki bedava oyun deneme sürecinde Battlefield 2042’yi beğendiniz ve satın almak istiyorsunuz… Bu kez de %70 indirimli fiyat etiketiyle, yani 180 TL fiyat etiketiyle satın alabilir ve oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bedava Oyun! Battlefield 2042 Fırsatını Kaçırmayın!

Bedava oyun, Battlefield 2042! EA Games’in online FPS oyunu!

“Battlefield 2042, serinin ikonik topyekün savaşa geri dönüşünün habercisi olan birinci şahıs nişancı oyunudur. Yakın gelecekte düzeni bozulan dünyaya uyum sağlayın ve zorlukların üstesinden gelin. Manga kurarak 128 oyuncu, eşsiz bir ölçek ve destansı yıkım desteği sunan, dinamik olarak değişen savaş alanlarına üst düzey cephaneliğinizle çıkın.”

Battlefield 2042, DICE tarafından geliştirilen ve EA Games tarafından dağıtımı üstlenilen bir oyun. PC ve konsollar için 2021 yılında oyunculara sunulan yapım, Frostbite oyun motorunu kullanıyor ve bu sayede hem kaliteli görseller hem de detaylı fizik efektleri sunabiliyor.

Bu, tamamen multiplayer oyun modları üzerine inşa edilmiş bir yapım. Dünya üzerindeki onlarca farklı oyuncuyla birlikte hareket ederek devasa haritalarda, farklı ulaşım araçlarını ve pek çok farklı silahı kullanarak rekabete girişebilirsiniz.

Oyunda, günümüze yakın bir gelecekte, artık yaşanılması çok zor bir dünyada, hayatta kalmak için savaşan askerlerden bir tanesini kontrol ediyoruz. Seçilebilir yaklaşık 15 karakter var ve hepsinin de farklı özellikleri var.

İlk etapta eleştirilerin odak noktasındaydı…

Battlefield 2042, ilk satışa sunulduğu dönemde hem oynanış sistemi hem de görsel taraftaki irili ufaklı hatalar hem de performans sorunları sebebiyle oyuncuların ciddi tepkileriyle karşılaşmıştı. Pek çok kişi, oyunun tamamlanmadan satışa sunulduğunu savunmuş ve para iadesi talebinde bulunmuştu. Sonrasında DICE, arka arkaya güncelleme paketleri hazırlayarak daha sorunsuz ve oynanabilir bir oyun için mesai harcamıştı. Şimdi de bedava deneyim imkânı sunuluyor! Bu da oyuna şüpheyle yaklaşanlar için iyi bir fırsat!

Battlefield 2042’nin PC sürümü, an itibarıyla Metacritic’te 68 puan ortalamasına sahip. Bu ortalama, toplamda 74 incelemenin puanlarından yola çıkılarak elde edildi.

Siz de bu bedava oyun deneyimleme periyodunu kaçırmayın!

İlgili Haberler

>> iOS 16.4 Özellikleri! Siz de Deneyebilirsiniz!