Bilgibim 10. Yılını Kutlamanın Gururunu Yaşıyor: Şirketin 2021 Sonrası Hedefleri Sektöre Güç Katacak

Bilgibim 10. yılını

Sektörde önemli bir yere sahip olan Bilgibim 10. yılını gururla kutladı. Şirketin kamu ve özel sektörde birçok yatırımı bulunuyor. Hadi gelin hem bu şirketin hizmetlerine hem de diğer detaylara daha yakından bakalım.

Türkiye’de bilişim alanında önemli işlere imza atan İnfotürk birçok kategoride hizmetlerine devam ediyor. Veri merkezlerinden dijital eğitim çözümlerine kadar neredeyse tüm alanlarda faaliyetleri bulunuyor. 1997 yılında 3 mühendis tarafından kurulan şirket İzmir İstanbul ve Ankara gibi şehirlerde de hizmet veriyor. BİLGİBİM şirketi ise İnfotürk alt markası olarak önemli çalışmalara imza atıyor.

Bilgibim 10. yılını yeni hizmetlerle kutluyor

Bilgibim Bilgisayar Teknolojileri İletişim Elektronik San. Ve Tic. Ltd. Şti. 2011 yılında kuruldu. Hem kamu hem de özel sektöre hizmet sunmaya başladı. Hadi gelin ilk olarak bu markanın hangi hizmetleri verdiğine bakalım.

Bilgibim 10. yılını kutladı

  • Yeni nesil veri depolama ile veri merkezi çözümleri.
  • Uygulama, sunucu, masaüstü ve network sanallaştırma çözümleri.
  • Sanal ve fiziksel bilişim güvenlik çözümleri.
  • Yenilikçi bulut bilişim çözümleri ile bulut mimarisi.
  • Esnek sürdürülebilir ve çözüm odaklı dijital eğitim çözümleri.
  • Kiralama ve satın alma gibi çözümlerle kurumsal baskı ve görüntüleme hizmetleri.
  • İş süreçleri otomasyonları üzerinden iş süreçleri yönetim çözümleri.
  • Güvenli, etkili ve verimli bir başlangıç için dijital dönüşüm.
  • Felaket kurtarma ve iş sürekliliği çözümleri.

BİLGİBİM yukarıdaki hizmetlerin tamamını yenilikçi çözümlerle verebiliyor.

Bilgibim 2021 sonrası için neleri hedefliyor?

Gelişen teknoloji ile birlikte ihtiyaçlar da giderek daha fazla şekilleniyor. Dijitalleşmenin artık kaçınılmaz olduğu günümüz dünyasında işletme maliyetleri ve fiyat performans dengesini tutturmak son derece önemli. BİLGİBİM 2021 sonrası sonrası için iki önemli detaya özen gösteriyor.

Bilgibim 10. yılını kutluyor

Öncelikle dijitalleşme süreçlerinin, operasyonel işlemleri en düşük seviyede tutmasına büyük önem verdiklerini ifade ediyorlar. Hizmet alan kurum veya kuruluşlar sadece asıl işlerine odaklanabilmeli. BİLGİBİM tüm dijital operasyonları yaparak kullanıcıların asıl işlerine odaklanmasını sağlamak istiyor. Böylece hem genel çalışma performansı hem de iş verimliliği büyük oranda artacaktır.

Tüm bunlara ek olarak sistemsel çözümleri uygun bir fiyatla sunmak büyük önem taşıyor. Bilgibim yönetim kadrosu fiyat konusunda da müşterilerini rahatlatacak çözümlere sahip olduklarını ifade ediyorlar. Bilgibim 10. yılını bizler de BTGÜNLÜGÜ ailesi olarak kutlar ve başarılarının devamını dileriz.

İlgili Haberler:

>> Andy Jessy Resmen Amazon CEO’su: Jeff Bezos Dönemi Sona Erdi

>> Obilet Platformu Biletall Şirketini Satın Aldı: Seyahat Sektörü Yeniden Şekilleniyor