Bitcoin’in Yükseleceği Tarih Açıklandı: Tüm Analistler Buraya Kilitlendi

Bitcoin büyük yatırım almaya

Bitcoin’in yükseleceği tarih kripto para analistleri tarafından açıklandı. Özellikle son dönemlerde yaşanan düşüşler büyük moral bozmuştu. Hadi gelin konuyla alakalı merak edilen bütün detaylara birlikte bakalım.

Joe Biden tarafından alınan vergi kararı kripto paralarda hiç hoş karşılanmadı. Bu nedenle sağlam bir düşüş yaşandı. 56 bin dolar seviyesine kadar düşen Bitcoin bir türlü toparlanma emaresi gösteremedi. Destek noktalarını teker teker kaybeden kripto para devi sürekli olarak geriye düştü.

Dün yaşanan tüm bu gelişmeler üzerine Bitcoin ile ilgili analistler açıklamalar yaptı. Onlara göre kripto para devi için Kasım sonu büyük bir öneme sahip. 2021 yılının Kasım sonları ile birlikte Bitcoin ciddi bir koşuya başlayabilir. Ayrıca analistler satıcıların tükenmesi ile birlikte güçlü alımların ortaya çıkacağını düşünüyor.

Bitcoin’in yükseleceği tarih Kasım sonu ve Aralık

Kripto para analistleri tarafından yapılan açıklamalarda tek bir günlük mumda 10 bin dolar kayıp yaşandığını ve hemen ardından hızlı bir yükseliş geldiğini hatırlattı. Onlara göre Bitcoin yine benzer bir hareket yapabilir. Tek bir mumla düştükten sonra hızlı bir şekilde yeniden yukarıya çıkabilir.

Bitcoin'in yükseleceği tarih

Kripto para analistleri 57 bin dolar seviyelerinin Bitcoin için iyi bir dönüş noktası olduğunu düşünüyor. Yani kısa bir süre içerisinde Bitcoin yeniden eski en yüksek noktalarına ulaşabilir. Genel bir düşüş eğilimi olmadığını ifade eden analistler bunun sadece bir kar satışı olduğu fikrine sahip.

Bitcoin için Aralık ayı büyük öneme sahip

Kripto para devi Bitcoin için Aralık ayı son derece büyük bir öneme sahip. Hatırlayacağınız üzere bazı analistlerin 100 bin dolar düzeyini konuştuğunu söylemiştik. Bunun gelebilmesi için şimdilik 57 bin dolar düzeyinden dönmesi gerekiyor. Aksi halde genel bir düşüş eğilimine girebilir

Bitcoin ile birlikte Ethereum başta olmak üzere neredeyse tüm altcoinler düşüş yaşadı. Peki siz kripto para dünyasında yaşanan bu gelişmeler hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili tahminlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Kripto Paralarda Düşüş Durdurulamıyor: Boğaların Gözleri Yaşlı

>> Dolar 11 TL Oldu Yer Yerinden Oynadı: Merkez Bankası’ndan İlginç Karar