BlizzCon 2023 Tarihleri, Bilet Fiyatları ve Dahası!

Şu sıralar Diablo IV ile fırtınalar estiren Blizzard, yeni içerikler ve çok daha fazlasının görücüye çıkarılacağı geleneksel BlizzCon etkinliğinin 2023 ayağını duyurdu! BlizzCon 2023, 3-4 Kasım tarihleri arasında, Anaheim Convention Center’da gerçekleştirilecek. Burada pek çok yarışma, eğlenceli etkinlik ve duyurular gerçekleştirilecek. Bilenler vardır. BlizzCon etkinliklerinin biletleri genellikle kısa sürede tükeniyor. Bu sebeple, eğer bu sene gitmeyi düşünüyorsanız, acele etseniz iyi olur!

Blizzard Entertainment’ın iki gün süren global oyun etkinliği BlizzCon 2023, dört yılın ardından 3-4 Kasım tarihlerinde Anaheim, Kaliforniya’ya dönüyor! İlk biletler 8 Temmuz’da satışta.

İlk BlizzCon bilet satışları AXS aracılığıyla AXS.com üzerinden 8 Temmuz, Cumartesi günü TSİ 20.00’de, ikinci satışlar ise 22 Temmuz, Cumartesi günü TSİ 20.00’de gerçekleşecek.

“BlizzCon 2023 için herkesi tekrar Anaheim’da ağırlayacak olmaktan büyük heyecan duyuyoruz.” diyen BlizzCon İdari Yapımcısı April McKee, sözlerine şöyle devam ediyor:

“Anaheim Convention Center’da düzenleyeceğimiz müthiş etkinlikler ve BlizzCon sahnesinde gerçekleşecek gösterimleri internet üzerinden ücretsiz olarak sunmamız sayesinde bu yıl hem bizzat hem de sanal ortamda bize katılacak olanlara unutamayacakları bir deneyim yaşatmayı amaçlıyoruz. Planladığımız pek çok şey var ve bunları oyunseverlerle buluşturmayı iple çekiyoruz!”

BlizzCon 2023 Tarihleri, Bilet Fiyatları ve Dahası!

299$ USD fiyatıyla satışa sunulacak BlizzCon 2023 Genel Katılım biletlerine şunlar dahildir:

– Bir adet canlı etkinlik bileti
– Oyun içi hediyeler
– Resmî BlizzCon sırt çantası
– BlizzCon Store’a erken erişme hakkı

799$ USD fiyatıyla satışa sunulan Portal Pass ise, Genel Katılım biletinin ayrıcalıklarına ek olarak şunları içeriyor:

– Ayrı kayıt sırası
– Ayrı güvenlik sırası
– Özel Portal Pass locasına erişme hakkı (Özel imtiyazlar, özel seyir locası, oyun deneyimleri, özel servis ve daha fazlası.)
– Anaheim Convention Center’a erken giriş (Yalnızca loca – Cuma ve cumartesi)

Yarışmalar, bağış amaçlı açık artırmalar ve daha fazlasıyla ilgili bilgi almak için BlizzCon.com sitesindeki detaylara göz atılabilir.

İlgili Haberler:

>> TCL NXTPAPER 11, Türkiye’de! İşte Özellikleri!