Bu Katlanır Telefon, Samsung’a Büyük Rakip Olacak: İşte Sızdırılanlar!

Uygun Fiyatlı Katlanır Telefon

Honor Magic V modeli, katlanabilir akıllı telefon piyasasına yeni bir soluk getirecek. İşte yeni model hakkında tüm detaylar.

.

Katlanabilir akıllı telefon modelleri arttıkça, rekabetin de arttığını söyleyebiliriz. 2-3 yıl öncesine kadar katlanabilir akıllı telefon piyasasında Samsung’un lider olduğunu rahatlıkla söyleyebilirken, model yelpazesi genişledikçe rekabetin de arttığını görmekteyiz. Geçtiğimiz günlerde Oppo’nun piyasaya sürdüğü ilk katlanabilir modeli olan Find N modeli ise, piyasayı salladı. Özellikle Z Fold 3 ile kıyaslanan bir model olarak karşımıza çıktığını da belirtelim. Honor da yine benzer bir model olan Magic X ile karşımıza çıkmıştı. Sonunda söz konusu markanın katlanabilir akıllı telefon serisine yeni bir model ekleniyor. İşte tanıtım afişlerinde ortaya çıkan Honor Magic V modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Bu Katlanır Telefon, Samsung’a Büyük Rakip Olacak: İşte Sızdırılanlar!

Honor Magic V modeli hakkında geçtiğimiz haftalarda bazı sızıntılar gerçekleşmişti. Özellikle render görüntüleri ortaya çıkan modelin, alışılagelmiş bir katlanır ekranlı akıllı telefon formu ile geleceği de biliniyordu. Sonunda bu sızdırılan görseller doğrulandı ve Honor’un tanıtım görselleri paylaşılan Magic V katlanır ekranlı modeli hakkında yeni detaylar belli oldu.

Katlanır Telefon

Xiaomi, Oppo ve Samsung gibi dev markalara önemli bir tehdit olarak görülen Honor’un yeni katlanabilir akıllı telefonu, hem amiral gemisi model olarak karşımıza çıkacak, hem de piyasaya göre daha uygun bir fiyattan satışa sunulabilir. Her ne kadar üzerinde Huawei izleri barındıran tasarım anlayışına sahip olan bir marka olsa da, Google servislerine de sahip olacağını belirtelim. Bu yüzden ülkemizde satışa sunulursa, Google servisleri olan bir model olacağı için, tercih edilen modeller arasında yer alacaktır.

120 Hz tazeleme oranına sahip bir ekran ile karşımıza çıkacak model, Qualcomm imzalı Snapdragon 8 Gen1 işlemcisine sahip olan ilk katlanabilir ekranlı akıllı telefon unvanını taşıyacak. 66W hızlı şarj teknolojisine sahip olacak modelin, kamera tarafında da 50MP’lik lense sahip olması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler

>> iPhone Kullanıcıları İçin Yakında Harika Bir WhatsApp Güncellemesi Yolda!

. . . . .