Bu Telefon Renk Değiştiriyor: İşte Türkiye İhtimalli Realme V25!

12 GB RAM
Yakında tanıtılması beklenen Realme V25 modeli hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. İşte yeni model hakkında tüm detaylar.
Oppo’nun alt markası Realbme, bir süredir ülkemizde resmi olarak hizmet veriyor. Her segmente özel olarak akıllı telefon üreten modelin özellikle uygun fiyatlı modellerinin tercih edildiğini söyleyebiliriz. Bunun en temel sebebi ise ülkemizde son zamanlarda artmakta olan dolar kuru. Geçtiğimiz haftalarda doların düşmesi ile Realme modellerinin de fiyatı ucuzladı. Yakında piyasaya sürülecek olan Realme V serisine ait Realme V25 modelinin kamera detayları hakkında bazı sızıntılar gerçekleşti. Söz konusu modelin kendi segmentindeki modellere göre uygun fiyattan satışa sunulması bekleniyor. İşte ilk olarak Hindistan’da tanıtılacak sonrasında ise ülkemize de giriş yapması beklenen yeni model hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Bu Telefon Renk Değiştiriyor: İşte Türkiye İhtimalli Realme V25!

Geçtiğimiz günlerde yeni modelin tasarım görselleri karşımıza çıkmıştı. Sonunda ilk olarak Çin’de piyasaya sürülecek model hakkında bazı teknik özellikler de belli oldu. İlk olarak tasarım detaylarını incelediğimizde Realme 9 serisine benzer bir tasarım anlayışının hakim olduğunu görmekteyiz. Hatta bazı kaynaklar, söz konusu modelin yeniden markalanmış bir Realme 9 Pro modeli olduğunu iddia ediyor. Zaten Realme 8 serisine de baktığımızda, söz konusu seriye benzeyen bir tasarım anlayışına sahip olduğunu söyleyebiliriz.
Realme V25
Bununla beraber ortaya çıkan bilgileri incelediğimizde yeni modelin Qualcomm imzalı Snapdragon 695 yonga setinden güç aldığını görmekteyiz. Ekran tarafında ise 6.6 içlik 120 Hz tazeleme oranına sahip LCD bir panel karşımıza çıkıyor. 5000 mAh’lik pile sahip olacak modelin, bu pilli 33W’lık hızlı şarj teknolojisi ile desteklemesi bekleniyor.
Orta segmentin üst basamaklarına hitap edecek Realme V25 modeli, 8 ve 12 GB RAM seçenekleri ile karşımıza çıkacak. Depolama alanında ise 128 ve 256 GB’lık seçenekler ile karşımıza çıkıyor. Realme 9 modelinin yenilenmiş versiyonu olarak karşımıza çıkacak modelin bir diğer farkı ise arka kapağının renk değiştiren bir malzemeden yapılıyor olması. Işığın farklı açılardan vurmasıyla farklı renklere bürünen fotokromik bir katmana sahip olacak modelin, ülkemizde satılıp satılmayacağı henüz belli değil. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler:

>> Sonunda iPhone 14 Android’in 5 Yıldır Kullandığı Teknolojiyi Kullanacak!

>> Rusya Kripto Para Madencilerini Ülkeye Çağırıyor: Dijital Varlıklar Yükselebilir