Fiyat Performans Telefonu Türkiye’ye Gelebilir: İşte Redmi Note 11 Serisi!

Redmi Note 11 Pro 5G
Redmi Note 11 Pro serisi yakında Hindistan’da tanıtılacak. Ayrıca yeni modelin Türkiye’ye geleceğine dair da sızıntılar mevcut. İşte detaylar.
Son zamanlarda ülkemizde fiyat performans odaklı akıllı telefonlara olan ilginin bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle ülkemizde son 2 yılda artan dolar kuru ve artan vergiler sebebiyle orta segment akıllı telefonlara olan ilgi artmış durumda. Bu orta segment akıllı telefon modellerine ilaç gibi gelen Redmi Note serisi, son yıllardaki en çok ilgi gören cihazlar arasında adından sıkça söz ettirmeyi başardı. Redmi Note serisi yıllardır orta segmentin kralı olarak anılan bir seri. Özellikle Yakın zamanda ülkemizde de satışa sunulan Redmi Note 10 serisinin uygun fiyatı ve 4G ve 5G destekli seçenekleri ile ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Yakında ülkemizde de satışa sunulması beklenen Redmi Note 11 serisi nihayet tanıtıldı. İşte uzun zamandır hakkında yazılıp silineni uygun fiyatı ile ortaya çıkan yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Fiyat Performans Telefonu Türkiye’ye Gelebilir İşte Redmi Note 11 Serisi!

9 Mart tarihinde Hindistan’da tanıtılacak olan Redmi Note 11 serisinin ülkemize de giriş yapması bekleniyor. Serinin önceki modellerinde olduğu gibi bu modelin de hem 5G hem 4G versiyonları piyasaya zaten sürüldü. Bazı ülkelerde 4G, bazı ülkelerde ise 5G versiyonları ile karşımıza çıkan modelin henüz ülkemize giriş yapmadığını belirtelim. Yakın tarihte Hindistan pazarına giriş yapacak olan Redmi Note 11 Pro sersinin, 5G versiyonunun ülkemize de gelmesi bekleniyor. Serinin önceki modelleri ülkemizde ilgi gördüğü için Note 11 serisinin de sevilmesi bekleniyor.
Redmi Note 11T
Henüz ortada resmi bir açıklama olmadığını belirtelim. Bununla beraber yeni model hakkında ortaya çıkan detaylar incelediğimizde 108 MP ana kamera, 120 Hz tazeleme oranına sahip ekran ve 67W gücünde hızlı şarj teknolojisi gözümüze çarpıyor. Orta segmentin üst basamaklarına hitap eden modelin piyasadaki benzer modellere göre uygun fiyattan satışa sunulabileceğini söyleyebiliriz. Önümüzdeki günlerde  Redmi Note 11 serisinin Türkiye ihtimali ve Türkiye’de satışa sunulduğu takdirde karşımıza çıkacak fiyatı üzerine yeni sızıntılar gerçekleşecektir. Gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.İlgili Haberler:

>> Sonunda iPhone 14 Android’in 5 Yıldır Kullandığı Teknolojiyi Kullanacak!

>> Rusya Kripto Para Madencilerini Ülkeye Çağırıyor: Dijital Varlıklar Yükselebilir