Bugüne Özel Epic Games Ücretsiz Oyunu! Hemen İndirin!

Google News Abone Ol

Epic Games ücretsiz oyunlar koronavirüs pandemi sürecinde oyuncuları evlerinde tutmaya yetecek nitelikteydi. Bugün ise Epic Games Store üzerinden Ark: Survival Evolved oyununu indirebilrisiniz. 

Epic Games ücretsiz oyunlarına baktığımızda geçtiğimiz dönemde GTA 5, Borderlands, Civilization 6, Borderlands ve Overcooked gibi oyunların sunulduğunu gördük. Bugüne özel ücretsiz indirebileceğiniz oyun ise Ark: Survival Evolved.

Bugün için Ark: Survival Evolved Epic Games ücretsiz Oyunları Arasına Katılacak

Ark: Survival Evolved, tarih öncesi çağlardan (dinozorlar) ve fütüristik bilim kurgu unsurlarından oluşan bir macera hayatta kalma oyunu olarak gözümüze çarpıyor. Oyuna ilk başladığınızda dış ses “gizemli bir adanın kıyısında mahsur kalmayı, hayatta kalmayı öğrenmelisin,” diye anlatıyor oyunu.

Açıklamada şunlar yer alıyor: “Karada dolaşan ilkel yaratıkları öldürmek ya da evcilleştirmek için kurnazlığınızı kullanın ve hayatta kalmak, hakim olmak ve kaçmak için diğer oyuncularla karşılaşın!”

Oyun, PC, PS4 ve Xbox One’da da oldukça özel bir hayran kitlesine sahip. Bu nedenle oyundan hoşlanıyorsanız iyi bir grupta yer edinmeye bakın ve işbirliği yapacak destekleyici bir toplulukta çok sayıda oyuncuyla birlikte oyun deneyimine bugün ücretsiz sahip olmanız mümkün kılınmış durumda.

Tabii bu söylediklerimiz yurt dışındaki sızıntılardan ibaret. Epic Games ücretsiz oyunu ARK’ı bu akşam Türkiye saati ile 18.00’da ü cretsiz yapacak ve 18 Haziran’a kadar ü cretsiz kalmaya devam edecek. Bu süreçte oyunu Epic Games kütüphanesine ekleyenler, oyuna istedikleri süre içerisinde sahip olabilecekler. Hep beraber bekleyip göreceğiz.

Epic Games ücretsiz oyunları hakkındaki görüşleriniz aşağıdaki iletişim kutusu üzerinden bizimle paylaşın.

İlgili Haberler

>> Epic Games Yok Artık Dedirtti! A Total War Saga: TROY Yayımlandığı Gün Bedava Olacak!

>> Bu seferki Epic Games Bedava Oyun Borderlands: The Handsome Collection Oldu!

>> Epic Games Bedava Civilization VI Dağıtıyor! Ü cretsiz Civilization VI Nasıl İndirilir?

>> Epic Games Bedava Oyunlar Ne Kadara Mal Oldu? Epic Games Batacak Mı?

>> Epic Games 3 Ü cretsiz Oyun Kampanyası Başlattı: Ü cretsiz Oyunlar Nasıl İndirilir?

>> Unreal Engine 5 Epic Games tarafından duyuruldu. İşte ilk detaylar…

>> GTA 5 Bedava Olarak Epic Games Mağazasından İndirilebiliyor! İşte Detaylar…

Epic Games ücretsiz


CEVAP VER