Bütçe Dostu Samsung Galaxy A04s Yakında Tanıtılıyor!

Galaxy M04

Samsung Galaxy A04s modeli hakkında yeni detaylar belli oldu. İşte uygun fiyata satışa sunulması beklenen, Geekbench listelerinde ortaya çıkan yeni model hakkında ortaya çıkan tüm sızıntılar.

.

Bildiğiniz üzere Galaxy Samsung A0 serisi, genellikle giriş segment akıllı telefon olarak karşımıza. Çıkıyor. Söz konusu seri, uygun fiyata satışa sunulduğu için ülkemizde de ilgi gören akıllı telefon serileri arasında yer alıyor. Çünkü son zamanlarda artmakta olan dolar kuru sebebiyle bütün teknolojik ürünlerin fiyatının arttığını söyleyebiliriz. Bu yüzden akıllı telefon tarafında da fiyatlar uçmuş durumda. Galaxy A0 serisi ise uygun fiyatlı akıllı telefon serisi olduğu için tercih edilen cihazlar arasında yer alıyor. Yakında tanıtılması beklenen Galaxy A04s modelinin tasarım detayları ve teknik özellikleri ortaya çıktı. İşte Türkiye’ye de gelmesi beklenen yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy A04s Giriş Segmentinde Kral Olabilir!

Geçtiğimiz günlerde yeni model hakkında bazı sızıntılar mevcuttu. Fakat teknik tarafta sahip olacağı özellikler hakkında henüz bir sızıntı bulunmuyordu. Geekbench listelerinde ortaya çıkan modelin, teknik özellik tarafında sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Genellikle Geekbench listelerinde ortaya çıkan modellerin, aylar sonra tanıtıldığını biliyoruz. Bu yüzden Galaxy A04s modelinin de önümüzdeki aylarda tanıtılacağı öngörülüyor.

Galaxy A04s

Ortaya çıkan detaylara göre söz konusu model, tek çekirdeklide 152, çok çekirdeklide ise 585 puan almış durumda. Zaten çok uygun fiyata satılacak bir model olacağı için, fazla bir performans beklentisi bulunmuyordu. Sızıntılara göre ise, gündelik işleri çıkartabilecek performansta bir model olduğunu söyleyebiliriz. Bütçe dostu akıllı telefon olarak karşımıza çıkacak olan Galaxy A04s, Samsung yapımı Exynos 850 işlemcisi ile geliyor. Ayrıca bu yonga setini desteklemek için ise 3 GB RAM ile geleceği de biliniyor.

Bununla beraber bazı teknik özellikleri hakkında da iddialar mevcut. Sızıntılara göre söz konusu model, 6.5 inçlik 60 Hz tazeleme oranına sahip HD+ LCD bir ekran ile gelecek. Pil tarafında ise 5000 mAh’lik bataryanın bizleri karşılaması bekleniyor.

İlgili Haberler

>> iPhone 14 Ailesinde 2 Farklı Çipset Kullanılabilir!

>> Bu Telefonun Pili Tam 8 Gün Gidiyor! WP19

. . . .