Büyük Kripto Paralarda Yeni Yönelimler: ETH, SHIB ve AAVE

Büyük kripto paralarda yeni

Büyük kripto paralarda yeni yönelimler ortaya çıktı. Özellikle büyük kripto paraların yönünü değiştirmeye başladığı görülüyor. Hadi gelin hem bu değişimlere hem de konuyla ilgili diğer detaylara birlikte göz atalım.

Kripto para borsaları en tehlikeli borsalar içerisinde görülüyor. Çok hızlı bir şekilde değişim yaşanması paranızın önemli bir bölümünü kaybetmenize neden olabilir. Aynı zamanda düşük miktarlardan yükseliş yakalayıp paranızı artırabilirsiniz. Burada asıl önemli olan trendleri takip etmek.

Kripto para analistleri tarafından yapılan açıklamalara göre yönünü ilk değiştiren kripto para birimi Ethereum oldu. Yaklaşık olarak 3976 dolar desteğine doğru bir geri çekilme ihtimali olduğundan bahsediliyor. Yukarı yönlü bir hareket yapması sonucunda 4778 dolar düzeyini aşabilir. ETH en yüksek değerine ulaşması çok fazla zorlaşmayacaktır.

Büyük kripto paralarda yeni pozisyon

Kripto para dünyasında en çok dikkat çeken bir diğer dijital varlık ise SHIB oldu. Özellikle son dönemlerde sert düşüşleri ile ön planda. Hatta 26 Kasım 2021 tarihinde en düşük seviyelere kadar gerilemiş oldu. Bu durum panik havası yarattı. Kritik destek olarak bilinen 0.000035 dolar düzeyine kadar geri çekildi.

Büyük kripto paralarda yeni

Kripto para devi SHIB şimdilerde 0.00004521 düzeyine kadar yükseldi. Ancak gelen sert düşüşler nedeniyle yeniden aşağı doğru çekildi. Bu kripto para birimi balinalar tarafından kontrol edildiği için çok hızlı bir şekilde spekülasyon yaratılabiliyor. Meme coin olması yatırımların uzun süreli olarak kalmasını engelliyor.

AAVE için yön yukarı doğru

AAVE, son günlerin en çok dikkat çeken kripto para birimleri içerisinde yer alıyor. Hızlı bir şekilde düşüş yaşadıktan sonra 254 dolar seviyelerine kadar geriledi. Hemen ardından 268 dolar düzeyi görüldü. 28 Kasım 2020 tarihinde en düşük seviyeye ulaştıktan sonra yeniden yukarı çıktı.

Kripto paralarda genel olarak yön aşağı doğru. Fakat boğa sezonu beklentisi yatırımcıların ellerindeki kripto paraları satmasını engelliyor. Peki sizin bu konu hakkındaki düşünceleriniz neler?

İlgili Haberler:

>> Kripto Piyasalarında Düşüşler Alım Fırsatı Olabilir: Analistler Bu Altcoinleri Önerdi

>> Kripto Paralarda Çok Kazandıranlar Bakın Hangileri Oldu (22 – 29 Kasım)