Bu 4 Kripto Para Tahminlerin Üzerinde Yükselebilir: İşte Analistin Yorumları

Kripto paralarda enflasyon

Bir analist bu 4 kripto para tahminlerin üzerinde yükselebilir diyerek büyük bir bomba patlattı. Peki gerçekten de kripto para birimleri böylesine iyi bir yükseliş yakalayabilir mi? Hadi gelin ünlü analistin önerdiği dijital varlıklara birlikte göz atalım.

BlockFi’nin CEO’su ve kurucu ortağı Zac Prince son derece önemli bazı açıklamalara yer verdi. Kendisi Ethereum ve diğer bazı altcoin projeleri hakkında konuştu. Yaptığı değerlendirmelere baktığımızda 2022 yılında çok hareketli günler bizi bekliyor diyebiliriz. Analist, felsefesini son derece basit bir şekilde aktardı.

Uzun vadeli olarak düşündüğünü belirten bu analist karar vermeden önce mutlaka şirketlerin araştırılması gerektiğini düşünüyor. Kripto para yatırımcılarının mutlaka yatırım yaptıkları kripto varlıklar ile ilgili bazı araştırmalar yapmaları gerektiğini vurguladı. Genelde bazıları herhangi bir araştırma yapmadan dijital varlık satın almaya yönelebiliyor.

Bu 4 kripto para için tablo olumlu

Ünlü analist tarafından yapılan açıklamalarda öncelikle Ethereum vurgusu yapıldı. Kendisi 2022 yılında bu dijital varlığın diğerlerine göre çok sert bir yükseliş yakalayacağını düşünüyor. Hemen ardından Solana için bazı olumlu değerlendirmelerde bulundu. NFT projelerinde kullanılabilen Solana ağı önümüzdeki yıllarda çok daha sert bir yükseliş yakalayabilir.

bu 4 kripto para

Solana ağı şu sıralar 137 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Bir türlü iyi bir yükseliş yakalayamayan bu kripto para devi gerileme sürecine girdi. Düşüş trendi devam etmesine rağmen herkes bir noktadan sonra yeniden yükselmesini bekliyor. Bu durumda eski 200 dolarlık seviyelerini yeniden bulabilir.

AVAX ve LUNA rekor kırabilir

Ünlü analist tarafından yapılan değerlendirmelere baktığımızda AVAX ve LUNA için son derece olumlu değerlendirmeler yapıldığını görüyoruz. LUNA sert bir boğa süreci nedeniyle yükselişini sürekli olarak devam ettiriyor. Şimdilerde 77,7 dolar düzeyinde olan bu kripto para birimi hafif bir düşüş ile devam ediyor.

AVAX ise 85,9 dolar seviyesinde stabil hale geldi. Eski 150 dolarlık günlerine dönmesi o kadar kolay olmayacak.

İlgili Haberler:

>> Kripto Para Kullanımı Giderek Artacak: İşletmeler Büyük İlgi Gösteriyor

>> Türkiye’nin Profesyonellere Özel İlk Kripto Para Alım Satım Platformu Stablex Faaliyete Başladı