Kripto Paralarda Çok Kazandıranlar Bakın Hangileri Oldu (22 – 29 Kasım)

Çılgın Bitcoin tahmini

Bu haftanın kripto paralarda çok kazandıranlar serisi ile birlikteyiz. Her hafta düzenli olarak çok kazandıran kripto paraları sizlerle paylaşıyoruz. Özellikle bu hafta bazı kripto paraların yatırımcısının yüzünü güldürdüğünü söyleyebiliriz.

.

Dijital varlıklar oldukça tehlikeli yatırım araçları olarak görülüyor. Mesela Mart 2020 tarihinde 3 bin dolar seviyelerine kadar gerileyen Bitcoin şu sıralar 53 bin dolara yükseldi. Fakat bundan sadece birkaç ay önce 28 bin dolara kadar gerilemişti. Kısacası çok hızlı bir şekilde artıp yine aynı şekilde sertçe düştüğünü biliyoruz.

Bu hafta yatırımcısının yüzünü güldüren kripto para birimlerinde ilk sırayı SAND alıyor. Özellikle Metaverse alanında sevilen kripto para birimleri içerisinde. Onun bu hafta yüzde 73,74 yükselmesi yatırımcısını sevindirdi. Son dönemlerin en hızlı yükselen kripto para birimleri arasında yer alıyor.

Kripto paralarda çok kazandıranlar

Bu hafta kripto paralarda en çok sevindiren bir diğer dijital varlık ise GALA oldu. Yaklaşık olarak yüzde 59,50 seviyelerinde yükselmeyi başardı. Oyun tokenleri içerisinde önemli bir yere sahip olan bu kripto para birimi sert yükselişleri ile biliniyor. Bu hafta yine yatırımcısını pek şaşırtmadı diyebiliriz.

kripto paralarda çok kazandıranlar

En hızlı yükseliş yakalayan bir diğer kripto para birimi ise BAT oldu. Haftalık değişimi yaklaşık olarak yüzde 53,54 seviyelerinde. Açıkçası bu kripto para biriminin bu kadar hızlı bir şekilde yükseleceği pek tahmin ediliyordu. AMP ise yüzde 37,70 yükseliş ile en hızlı kazandıran diğer yatırım araçlarından.

MANA ve ZEC iyi performans sergiliyor

Kripto para dünyasının devleri içerisinde yer alan MANA ve ZEC hızlı yükselişlerine devam ediyor. MANA ve ZEC sırasıyla yüzde 30,98 ve yüzde 23,74 artmayı başardı. Özellikle MANA, Metaverse projeleri arasında ön plana çıkan bir kripto para birimiydi.

Peki sizin favori kripto paranız hangisi? Konu ile ilgili yorumlar bölümünden fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Aralık Ayında Yükselecek Kripto Paralar Analistler Tarafından Açıklandı

>> Kripto Para Dünyasında Haftanın Enleri: Bu Gelişmeler Piyasayı Çıldırttı (22 – 29 Kasım)

. . . . .