AVAX Yükseliş Hızına Kimse Yetişemiyor: Shiba Inu Bile Geride Kaldı

Bu kriptolar 60 kat

AVAX yükseliş hızına yetişmek neredeyse imkansız hale geldi. Özellikle son dönemlerde bu kripto para devenin çok hızlı bir şekilde yükseldiği biliniyor. Hadi gelin merak edilen detaylara birlikte bakalım.

Kripto para devleri şu sıralar çok ilginç dönemlerden geçiyor. Hiç beklenmeyen projelerde iyi bir yükseliş yakalayabiliyor. Ayrıca meme coinler yine en hızlı yükselen kripto paralar içerisinde yer alıyor. Herhangi bir projesi olmayan kötü kripto paralar bile hızlı bir yükseliş görürken büyük altcoinler geri planda kalabiliyor.

AVAX, projesi olan son derece sağlam bir kripto para birimi diyebiliriz. Ayrıca geliştirilmesi için uzun çabalar harcandı. Sonuç olarak ortaya bu kripto para devi çıktı. Şu sıralar bu dijital varlık 147 dolar seviyesini bile gördü. Böylece piyasa değeri ile ön sıralara oturmayı başardı. Şu anda onuncu en büyük kripto para birimi.

AVAX yükseliş hızına yetişmek iyice zorlaştı

Bu kripto para devinin yarıştığı dijital varlıklar son derece güçlü. Mesela Ethereum gözüne kestirdikleri arasında yer alıyor. BNB coin gibi dijital varlıkları geçerek Bitcoin’den sonra en güçlü ikinci dijital varlık olmaya çalışıyor. Ancak bunun için piyasa değeri bakımından uzun bir yol aşması gerekiyor.

AVAX yükseliş hızına

Yaşanan bu yükselişin nedeni oldukça anlamlı. Dünyanın en büyük denetim, muhasebe ve vergi yönetim danışmanlığı sunan Deloitte şirketi ile Avax arasında son derece önemli bir anlaşma imzalandı. Bu anlaşma ile birlikte kripto para biriminin değeri beklenenden daha hızlı yükseldi.

Kripto paralara kurumsalların ilgisi artıyor

Bitcoin hatırlayacağınız üzere Tesla yatırımı ile birlikte önemli ölçüde artış kazandı. Ethereum ise Microsoft desteği nedeniyle yükselmeyi başardı. Genel olarak baktığımızda kurumsal markaların destekleri kripto para birimlerinin fiyatını iyi miktarda yükseltiyor.

Önümüzdeki günlerde dev markaların yapacağı kripto para anlaşmaları piyasanın yönünü belirleyecek. Ancak son dönemlerde 2021 yılının sonlarına doğru genel bir Yükseliş bekleniyor. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

İlgili Haberler:

>> Bir Kripto Para Tutkunu Çekilişle Uzaya Gidiyor! Yoksa sen mi gideceksin?

>> Kripto Paralara Vergi Geliyor İddiası Borsayı Kana Buladı: Ethereum, Holo, Solana ve Doge