En Fazla Yükselecek Kripto Paralar Bakın Hangileri Olacak: Analistler Yorumladı

Bitcoin düşüş nedeni

En fazla yükselecek kripto paralar herkesin merak konusu olmaya devam ediyor. Analistler tarafından yapılan yorumlara bakılırsa özellikle bazı dijital varlıklar çok daha fazla artacak.

Dünyanın en büyük kripto para birimi olarak bilinen Bitcoin çok ciddi bir yükseliş elde etti. Özellikle son dönemlerde bu kripto para birimi 64 bin dolar seviyelerine kadar geldi. Durum böyle olunca yatırımcılar gözünü daha ucuz kripto para birimlerine çevirmeye başladı.

Altcoinler fiyat bakımından daha uygun olduğu için yatırımcılar tarafından tercih edildi. Kripto analisti Ogwu Osaemezu Emmanuel özellikle son zamanlarda artış gösterecek kripto para birimlerini sıraladı. Listeye baktığımızda bizleri ilk olarak ADA coin karşılıyor. Çok iyi bir performans gösteren ve akıllı sözleşmelere sahip olan bu kripto para birimi büyük oranda yükselmeye devam edecek.

En fazla yükselecek kripto paralar beklentiyi artırdı

Analistler tarafından yapılan yorumlara bakıldığında en fazla ihtiyaç göstermesi beklenen bir diğer kripto para ise Ethereum ağı üzerinde kurulmuş olan ENJ coin. Bu kripto para birimi Microsoft ve Samsung gibi büyük şirketlerle ortaklık kurdu. Böylece yükselme ihtimalini daha fazla artmış oldu.

En fazla yükselecek kripto

LINK en fazla yükselecek bir diğer kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle iş dünyasının çok sevdiği bu kripto para birimi yeni zirvelere oynayacak gibi görünüyor. Güvenli ve merkezi olmayan bir şekilde Blockchain işlemleri yapabilen bu kripto para birimi iş dünyasının gözdesi olmaya çok yakın.

DOT ve Ethereum beklentisi yüksek

Kripto para analizleri DOT ve Ethereum konusunda oldukça olumlu şeyler söylüyor. Bildiğiniz üzere Ethereum için 40 bin dolar seviyeleri bile konuşuluyor. NFT projeleri yine bu kripto para biriminin yükselmesini sağladı.

DOT ise son derece güçlü bir ağ sunuyor. Böylece umut verici projeler arasında yer almayı başarıyor. Her iki kripto para biriminin de 2021 yılının sonuna kadar iyi bir yükseliş yakalayacağı tahmin ediliyor. Peki sizin en favori kripto paranız hangisi?

İlgili Haberler:

>> Bitcoin 100 bin dolar hedefi gerçekleşecek mi: Uzman analistler açıkladı

>> Cardano fiyat tahmini iştahları kabartıyor: Bakın hangi seviyelere gelecek