Erotik NFT Satış Fiyatı Dudak Uçuklattı: Çıplak Poz Bakın Ne Kadar Kazandırdı

Erotik NFT satış fiyatı

Erotik NFT satış fiyatı dudak uçuklatacak bir rakama ulaştı. Özellikle son dönemlerde NFT adeta çılgınlığa dönüştü. Hadi gelin konuyla alakalı merak edilen tüm detaylara birlikte bakalım.

Kripto paralar ilk etapta hesaplar arası transfer için yaratıldı. İlerleyen yıllarda çeşitli para transferleri bu yol üzerinden yapıldı. Ethereum ise Blockchain ağının en eşsiz üretimlerinden bir tanesi haline geldi. Bitcoin ise şimdilerde 100 bin dolar koşusuna başladı. Tüm bunları bir kenara bırakıp pornografik bir NFT üzerine yoğunlaşıyoruz.

Havuz, Küvet, Plaj ve ASMR kategorilerinde içerikler üreten ve aynı zamanda OnlyFans sıralamalarında en üst bölümlerde yer alan Amouranth, kendi NFT’sini piyasaya sürdü. Öyle bir fiyat üzerinden sattı ki dudak uçuklattı.

Erotik NFT satış fiyatı milyon liraya ulaştı

Müstehcen içerikleri ile bilinen Amouranth, kendi NFT’si için bir açık artırma oluşturdu. Bu açık artırma sonucunda yaklaşık olarak 125 bin dolarlık teklif verildi. Özellikle 2 kullanıcı fiyatı büyük oranda arttırdı. Sonuç olarak Türk lirasına çevirdiğimizde yaklaşık olarak 1,2 milyon TL’ye bu NFT satıldı.

Erotik NFT satış fiyatı

Bugüne kadar satılmış en tuhaf değiştirilemez tokenlerden bir tanesi olduğunu söyleyebiliriz. Aklınıza gelebilecek tüm ünlü isimler bu alanda üretim yapmaya çalışıyor. Türkiye’den de Cem Yılmaz NFT satışı yapmıştı. Yine hatırlayacağınız üzere Elon Musk özel bir NFT sattı.

Geleceğin en önemli teknolojileri arasında

NFT geleceğin en önemli teknolojileri arasında yer alıyor. Her ne kadar bu tür haberler çok absürd gibi görünse bile aslında gelecekte bunlar daha fazla yaşanacak. Birçok kişi için buna benzer NFT projeleri sadece çöp olarak görülüyor. Fakat özellikle genç kuşak NFT projelerine daha fazla önem veriyor diyebiliriz.

125 bin dolar ile 2 Bitcoin almak belki de daha mantıklıydı. Ancak ilerleyen yıllarda değiştirilemez tokenler mevcut fiyatından kat kat daha pahalıya satılabiliyor. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

İlgili Haberler:

>> Kripto Paralarda Deprem Yaşandı: Sert Düşüş Var

>> Apple’ın Kilit İsmi Kripto Paralar Hakkında Konuştu: Yükseliş Beklentisi Oluştu