SOLANA ve AXS Fiyatları Beklentileri Altüst Etti: Nereye Kadar Yükselecekler

SOLANA ve AXS

SOLANA ve AXS özellikle son dönemlerin en fazla göze çarpan kripto para birimleri içerisinde yer alıyor. Her ikisi de iyi miktarda kazanç sağlamasına rağmen düşüş gösterebilir.

Kripto para piyasaları her geçen gün daha heyecanlı hale gelmeye devam ediyor. Mayıs ayında başlayan sert düşüş Ağustos ayından itibaren yerini yükselişe bıraktı. Böylece yeniden umutlar yeşerdi. Tepeden kripto para alanlar böylece kar elde etme şansını yakaladı. Elbette her kripto para birimi aynı seviyede yükselmedi.

SOL coin beklentilerin çok daha fazla üzerine çıkmayı başaran nadir kripto para türlerinden bir tanesi oldu. Şu anda 145.97 dolar seviyelerinde olan bu kripto para birimi küçük bir düzeltme yaşama ihtimaline sahip. Analist Ali Martinez önemli bazı uyarılarda bulundu.

SOLANA ve AXS düşüş senaryosu

SOL coin şu anda hedeflerinin çok daha üzerine çıkmayı başardı. Böyle durumlarda kripto paralar düşüş eğiliminde olur. Bu nedenle birçok kişi en azından 3 kırmızı mum yakmasını bekliyor. Ciddi kar elde eden yatırımcılar satış eğilimine girebilir. Böyle bir durumda SOL coin için hafif düşme vakti diyebiliriz.

SOLANA ve AXS

AXS en fazla yükseliş sağlayan bir diğer kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Bu kripto para birimi NFT projelerini yakından destekliyor. Boğa sezonunu neredeyse tek başına getirmeyi başaran AXS için yine benzer senaryolar ortaya atılıyor. AXS için 50 dolar düzeyine kadar düşme ihtimalinden bahsediliyor. Böyle bir şey gerçekleşirse yeniden yükseliş için aşağıdan toplanabilir.

Yatırımcılar çok daha dikkatli olmalı

Kripto para analistleri tarafından yapılan yorumlara bakıldığında yatırımcıların çok daha dikkatli olmaları gerektiği ifade ediliyor. Özellikle Eylül ayında düşüş eğilimi ortaya çıkabilir. Aşırı derecede yükseliş sağlayan SOL coin gibi kripto paralar düşüş eğilimine girecek gibi görünüyor.

AXS 120 MA altına düşerse büyük bir ihtimalle 50 dolar seviyeleri sürpriz olmayacak. Peki sizin bu kripto paralar ile ilgili beklentileriniz neler? Yorumlar bölümünden fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Fenerbahçe ve Paribu Kripto Para Konusunda Anlaşmak Üzere: Gerisini Galatasaray Düşünsün

>> Bitcoin İçin Bu Seviyelere Çok Dikkat Edin: Yatırımcılar Kripto Para Piyasasına Geri Dönüyor