Erşan Kuneri İzle! Sonunda Çıktı!

Cem Yılmaz’ın uzun süredir merakla beklenen yeni projesi Erşan Kuneri, 13 Mayıs Cuma, yani bugün itibarıyla Netflix platformunda yayımlandı. Çekimleri aylar süren ve kadrosunda pek çok yıldız ismin yer aldığı dizi projesi, 8 bölümden oluşuyor. Eğer Netflix üyeliğiniz varsa daha ne bekliyorsunuz? Erşan Kuneri izlemek için harekete geçin!

Cem Yılmaz’ın en sevilen karakterlerinden olan Erşan Kuneri, nihayet bir dizi projesi olarak hazırlandı ve bugün itibarıyla Netflix’te gösterime sunuldu. 8 bölümden oluşan dizide pek çok yıldız isim yer alıyor ve her bölümde farklı maceralar işleniyor. “Peki 8 bölüm de aynı anda mı yayımlandı?” diye soruyorsanız, evet, tek oturuşta hepsini izleyebilir ve sonrasında arkadaşlarınızla bu eğlenceli yapım hakkında sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.

Erşan Kuneri İzle! Sonunda Çıktı!

Erşan Kuneri: 1. Sezon bölümleri 

1. Kuru Murad
2. Ebenin Avı
3. Kooperatif Kemal
4. Kötü Mal
5. FaqBadi
6. Blue Box
7. Er-Man
8. Doyamadım

Dizide, tarihi film temasından korku filmine, arabesk temasına kadar pek çok farklı tür işleniyor ve popüler kültüre yapılan pek çok gönderme var.

İlk kez GORA filminde gördüğümüz Erşan Kuneri karakteri, daha sonra Arif v 216 filminde de karşımıza çıkmıştı. Bu yeni dizi sayesinde de nihayet onu daha fazla görme, tanıma şansımız oluyor.

Şimdiye kadar bahsettiklerimizden de anlayacağınız üzere, erotik filmler üzerine kurulu bir dizi değil bu. Aksine, bu tip filmlerden sıkılan Erşan, artık daha farklı, kendince daha yenilikçi filmler yapmak istiyor ve bunun için harekete geçiyor. Arkadaşları ise, bu farklı projeler yapılırken dahi işin içine erotik soslar ekleme düşüncesinde, sonuçta onun özü bu diye düşünüyorlar.

Dizi kadrosunda Zafer Algöz, Çağlar Çorumlu, Ezgi Mola ve Bülent Şakrak gibi önemli oyuncular var. Yılmaz’ın ağabeyi Can Yılmaz da yine ufak rollerle ve sevilen “Eryetiş” karakteriyle karşımıza çıkıyor.

Son olarak, Erşan Kuneri isminin nasıl ortaya çıktığından da söz edelim. Geçtiğimiz günlerde bir röportaj veren yılmaz, bu ismin aslında ünlü aktör Sean Connery’den esinlenilerek bulunduğunu söylemişti.

İyi seyirler.

İlgili Haberler

>> Oppo Reno 8 Pro Kamera Kurulumu İle Dikkat Çekti!