Cold War Outbreak Modu Resmi Sitede Ortaya Çıktı

Call of Duty: Black Ops Cold War yeni bir zombi modu olan Outbreak ile genişliyor. Oyun hakkında duyuru yapılmadan önce resmi sitede yayınlanan bir görsel moddan haberdar olmamızı sağladı. 

Call of Duty web sitesi, Black Ops Cold War’a gelecek Outbreak yani “Salgın” modunu sızdırdı. Bununla birlikte, daha önceden yayılan bir “açık dünya zombi modu” söylentileri gerçeğe dönüyor.

Bununla birlikte, Call of Duty resmi sitesinden kaldırılan Outbreak görselleri bugün ortaya çıktı. Sonuçta bu durum, basın açısından bir onaylama olarak görüldü. Mod hakkındaki görsel yaklaşık yarım saat boyunca sitede yer aldı.

Daha önce çıkan söylentilerde Outbreak modunun bahsi geçmişti. Bu haberlere göre mod açık dünya bir zombi modu olacak. Bu yeni mod Call of Duty: Black Ops Cold War oyununda ilk kez yerini alacak. Bakalım daha önce Call of Duty: World at War moduyla ortaya çıkan zombi modu gibi salgın modu da yıllarca devam edecek mi bunu bize zaman gösterecek.

Cold War Outbreak modu oyuna gelen yeniliklerden sadece biri

Call of Duty Black Ops Cold War yakın zamanda yeni Firebase Z isimli haritasına kavuştu. Bu harita da klasik zombi moduna yapılan bir ekleme olarak yerini aldı. Bu yeni harita, oyun serisinin Dark Aether isimli zombi hikayesini paralelinde oyuna dahil oldu. Eğer Doctor Strauss ve şirketi içeren hikayeyi takip ediyorsanız bu gelişmenin Outbreak’in de dahil olduğu bir dizi durumu tetikleyeceğini tahmin ediyoruz.

Son olarak Call of Duty: Warzone açık dünya battle royale oyununda zombilerin gelişinin haberini verdi. Bu zombilerin bu türden bir oyunda ilk kez yer almaları değil. 2020 yılı cadılar bayramında da Haunting of Verdansk adlı bir etkinlikte oyuncular öldüklerinde birer zombiye dönüşüyordu. Tüm bunlarla birlikte açık dünya bir zombi deneyiminin Call of Duty’nin sürekli genişleyen dünyasında oyunculara yeni birer macera kapısı açacağı kesin.

Bu yeni oyun modu hakkındaki gelişmeleri sitemizden takip etmeyi sürdürebilirsiniz. Ayrıca, yorumlarınızla bu yenilik hakkındaki görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Diğer haberler:

>> Modern Warfare PS5 Hatası Oyunu Tamamen Bozuyor

>> Epic Games Ücretsiz Oyun Kampanyası Başlattı: Bu Hafta Hangi Oyunlar Bedava Verilecek (Video)