Star Wars Squadrons Çıkış Tarihi Açıklandı ve İlk Fragmanı Yayınlandı


EA için Motive Studios tarafından geliştirilen yeni oyun Star Wars Squadrons 2 Ekim’de PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek ve hem tek oyunculu hem de çok oyunculu olacak. Ayrıca, yukarıda belirtilen platformlar arasında çapraz oynamayı destekleyecek.

Star Wars Squadrons oyunu hakkında şimdiye kadar birçok dedikodu yapılmıştı fakat oyunun detayları geçtiğimiz günlerde Xbox’ın sitesi üzerinde ortaya çıkmıştı. Bu sızıntının ardından oyunla ilgili açıklama yapılması bekleniyordu. ve beklendiği gibi de oldu. EA StarWars Squadrons oyununun tanıtımından önce ilk fragmanını yayınladı ve oyunun çıkış tarihi ile birlikte az da olsa StarWars hayralarına bilgi verdi.

Fragmandan anlaşıldığı kadarı ile Star Wars Squadrons, 1983 yılında yayınlanan Star Wars’ın 6. bölüm filmi Return of the Jedi filmi ile Star Wars’ın 7. bölüm filmi 2015 yılında yayınlanan The Force Awakens filmine kadar olan bölümü kapsıyor. Oyunda bir direniş pilotusunuz. Star Wars serilerinde fazlasıyla görmeye alıştığımız X-Winguzay gemilerinden birini kullanıyorsunuz. Tek oyunculu bir hikâyeye sahip olan oyunun aynı zamanda çok oyunculu bölümleri de olacak. Eğer yayınlanan haberler doğruysa farklı platformlar üzerinden de çok oyunculu bölümde oyun oynanabilecek. Aynı zamanda PC ile PlayStation 4 platformlarında da VR desteğine sahip olacak Star WarsSquadrons 2 Ekim tarihinde oyuncularla buluşacak.

Star Wars Squadrons Oynanış Videosu 18 Haziranda Paylaşılacak

EA tarafından paylaşılan bir diğer bilgi ise oyunun oynanış videosuyla ilgili. EA, 18 Haziran günü düzenlenecek olan EA Play 2020 etkinliğinde StarWars Squadrons ‘ın oynanış videosunu paylaşacak. Yayınlanan fragman ile birlikte EA’nın açıklaması aşağıdaki gibidir. Star Wars: Squadrons’un tek oyunculu hikayesiyle Galaktik İç Savaş’ın sonlandığı günlerde bir Star Wars pilotu olmanın nasıl hissettirdiği deneyimleyeceksiniz. Yeni Galaktik Cumhuriyet özgürlük için savaşırken Galaktik İmparatorluk ise düzen istiyor.”

Star Wars Squadrons oyunu satışa çıktığında 39.99 dolarlık fiyat etiketine sahip olacak. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarına destek sunacak oyun hakkındaki daha fazla bilgiyi perşembe akşamı gerçekleştirilecek etkinliğin ardından sizlere aktarmaya çalışacağız.

>> Star Wars ‘ın Obi-Wan Kenobi ‘si Dizi Oluyor! Tüm Detaylar Haberimizde

>> GTA 6 Çıkış Tarihi: Söylentiler Tavan Yaptı!

>> İşte Geçtiğimiz Hafta Sonunda Türkiye’de Netflix En Çok İzlenen Yapımlar

Star Wars Squadrons


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here