Dark final sezon için ilk açıklama geldi!

Dark final sezonu
Google News Abone Ol

Netflix, Dark final sezonundaki tüm soru işaretlerini gidermek için yeni fragman ile karşımıza çıktı. İşte Dark final fragmanı!

Netflix’in beğenilen Almanya menşeli dizisi Dark, çok yakında final sezonu ile karşımıza çıkacak. Netflix Türkiye de Dark’ın son sezonundaki soru işaretlerini kaldırmak için bugün resmi fragmanı yayınladı. Bakalım bizi son sezonda neler bekliyor?

  • Dizinin son sezonu 60 dakikalık 8’er bölümden oluşuyor.
  • Çekimleri Haziran’da başlayıp Aralık’ta tamamlanan Dark, Berlin ve çevresinde çekildi. 
  • Bu sezonun da senaristliğini Jantje Friese üstlendi. Yönetmen koltuğunda ise yine Baran bo Odar oturuyor.
  • Ödüllü Nikolaus Summerer ve Simone Bär yine kamera arkasında ve casting’ten sorumlu.
  • Jantje Friese ve Baran bo Odar yanı sıra, Quirin Berg, Max Wiedemann ve Lars Gmehling dizinin bu sezonunda da yürütücü yapımcılığı üstlendi.
  • Dizinin son sezonunda oyuncu kadrosunda yeni katılan Barbara Nüsse, Hans Diehl, Jakob Diehl, Nina Kronjäger, Sammy Scheuritzel ve Axel Werner’ın yanı sıra önceki sezonlardan Louis Hofmann, Lisa Vicari, Moritz Jahn, Paul Lux, Jördis Triebel, Maja Schöne, Mark Waschke, Andreas Pietschmann, Oliver Masucci ve Karoline Eichhorn da bu sezonun oyuncu kadrosunda yer alıyor. 

Dark Final Sezonunda bizleri neler bekliyor?

Üçüncü ve son sezonunda DARK, zaman ve mekan kavramlarının ötesine geçerek zihnin sınırlarını zorlayan bir sona yaklaşıyor. Yeni bir dünyaya geçiş yapan Jonas,  Winden’ın kendi kaderi için ne anlama geldiğini bulmaya çalışır. Diğer dünyada kalanlar ise artık sadece zamanı değil mekanı da büken döngüyü bozmanın yollarını arayacak. İki dünya… Karanlık ve aydınlık… Ve tüm bunların merkezinde trajik ve destansı bir aşk hikâyesi.

İlgili Haberler

İşte Geçtiğimiz Hafta Sonunda Türkiye’de Netflix En Çok İzlenen Yapımlar

Snowpiercer Hayranları Netflix’e Tepkili! Bakalım Netflix Ne Cevap Verecek?

Netflix’in Yeni Dizisi Valeria, Sex And The City’nin Günümüz İspanyol Uyarlaması


CEVAP VER