Çukur Dizisinin Final Tarihi Ortaya Çıktı!

çukur dizisinin final
Google News Abone Ol

Türkiye’de en fazla izlenen yapımlar arasında yer alan çukur dizisinin final tarihi sonunda belli oldu. Üstelik açıklama hiç beklenmeyen bir yerden geldi.

Son dönemlerde iyi bir çıkış yakalayan Çukur dizisi büyük seyirci kitlesine sahip. Show TV’de yayınlanan ve çok uzun bir süredir yayın hayatına devam eden bu dizi uzadıkça uzadı. Senaristler bile senaryoyu devam ettirmek için zorlandıklarını ifade etti. Bunlar üzerine dizinin yavaş yavaş final yapacağı belirtildi.

Show TV tarafından yayınlanan ve uzun bir süredir nefes nefese takip edilen bu dizi Rıza Kocaoğlu tarafından final ile müjdelendi. Adeta arka sokaklar dizisine dönmeye başlayan Çukur, yavaş yavaş final bölümüne yaklaşıyor.

Çukur dizisinin final tarihi ne zaman olacak?

Genellikle uzun süren dizi senaryoları pek keyifli devam etmiyor. Özellikle de senaryonun çok fazla tıkanması burada büyük bir etkiye sahip. Mesela Türkiye’de senaryosu uzayıp yine de beğeni toplayan yapımlar var. Ancak bunların sayısı en fazla 1 ya da 2’dir.

çukur dizisinin final
Çukur dizisinde oynayan ve Aliço karakterini canlandıran Rıza Kocaoğlu son derece önemli açıklamalar yaptı. “Kısmetse bu sezon sonunda diziyi bitireceğiz. Son 13 bölümü çekiyoruz. Yeni bir diziymiş gibi bir senaryo değişimine başladık. Hepimiz keyifliyiz, heyecanlıyız.” ifadelerine yer verdi. Çukur dizisinin final tarihi Böylece ortaya çıkmış oldu.

Dizinin son bölümlerinde neler olacak?

Bu dizi Özellikle de Aras Bulut İynemli gibi profesyonel oyunculara sahip olduğu için çok fazla izlendi. Onun oyunculuğunu muhtemelen “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinden hatırlarsınız. Neredeyse her dizide kendi profesyonelliğini mutlaka gösteriyor. Bunda da aynı şekilde iyi bir oyunculuk performansı sergiledi.

Dizinin final bölümü olarak bilinen son 13 bölüm Yamaç karakteri etrafında dönecek. Yapılan son açıklamalara göre Haziran ayının ilk haftasında bitmesi planlanan dizi oldukça ilginç bir senaryoya dönüşecek. Rıza Kocaoğlu bunu özellikle vurguladı. Çukur dizisinin final tarihi ortaya çıktıktan sonra elbette sevenleri buna üzüldü.

Peki siz bu dizi hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden hem bizlere hem de diğer takipçilerimize belirtebilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> The Falcon and The Winter Soldier için Super Bowl’da bir fragman yayınlandı

>> Activision Modern Warfare Karakteri Yüzünden Davalık Oldu


CEVAP VER