Cyberpunk 2077 1.2 Güncellemesi İle Sorunlar Bitiyor

Cyberpunk 2077 PS Store

Cyberpunk 2077 1.2 güncellemesi  PC ve konsollar için yayınlandı. Geçtiğimiz ay yayınlanmasını beklediğimiz güncelleme son yaşanan olaylar nedeniyle ertelenmesine sebep oldu. CD Projekt Red, oyunun Google Stadia güncellemesi ise önümüzdeki günlerde geleceği ifade etti. İşte detaylar.

.

Cyberpunk 2077 çıktığı ilk günden beri dillerden düşmedi. Tabi bu dillerden düşmeme durumu pozitif bir anlam taşımıyor. Çıktığı ilk günden itibaren oyunun içinden bulunan birçok eksiklik oyun severleri üzmüştü. Büyük beklentiler içerisinde çıkan bir oyunun bu kadar çok eksiği olması ve bu duruma rağmen oyunun çıkması büyük eleştiriler toplaması neden oldu. Hatta PlayStation sahiplerine isterlerse oyunu geri verebilirler demesi ve bu durumdan PlayStation haberi olmaması sonucu olarak oyunu store’dan kalkmasına kadar gitti.

Bu olayların ardından şubat ayında hacklenen CDPR için her şey ters gitmeye devam etti. Mart ayının son günlerinde Cyberpunk 2077 için güncelleme yayınlamayı başardı. CDPR güncellemeği Twitter hesabından duyurdu. Ayrıca 1.2 güncellemesi ile oyunda bulunan birçok soruna çözüm olması beklentisi içerisinde. Gelen bu güncelleme sayesinde PC ve konsollardaki birçok sorun hal olacak. Ayrıca Stadia içinde bu içinde bir güncelleme geleceğini ifade etti.

Cyberpunk 2077 erteleme

Cyberpunk 2077 birçok sıkıntı hal oluyor

Oyun, özellikle PS4 ve Xbox One için olmak üzere büyük sorunlarla piyasaya sürüldükten sonra, CDPR daha önce “oyuncuların son nesil konsollarda karşılaştıkları en önemli sorunları çözmesi gerektiğini” söylediği yama 1.2 sonunda geldi.

Cyberpunk 2077’nin 1.2 sürümü şu anda yayında ve beraberinde büyük miktarda düzeltme getiriyor. CD Projekt Red, yılın geri kalanını daha fazla düzeltme ve optimizasyon yapmak için harcamayı taahhüt etse de, bu güncellemede bulunanlar oyunu düzeltmek için uzun bir yol kat edecek. Ayrıca 2021 senesi boyunca oyun için birçok DLC ve daha fazla düzeltme yayınlanacak.

Sizler Cyberpunk 2077 hakkında ne düşünüyorsunuz? Oyun sizce erken çıkmakla büyük bir hata yapmış olabilir mi? Ayrıca gelen 1.2 güncellemesi birçok sıkıntıyı ortadan kaldıracak mı? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler

>>Cyberpunk 2077 Ray Tracing RDNA 2 Grafik İşlemcili AMD Kartlara Geliyor

>>Ekran Kartı Darboğazı Sona Erecek Gibi Değil


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here