Death Stranding: Director’s Cut Türkçe Altyazı ve Yeni Görevlerle Geliyor

PlayStation 4, PC’den sonra PlayStation 5’e gelecek Death Stranding en akıcı deneyimi vadediyor

Death Stranding yeni Director’s Cut sürümüyle oyuna Türkçe altyazı ve yeni hikayeler dahil oluyor. Ayrıca bu yeni sürüm dövüş mekaniklerinde de gelişim anlamına geliyor. İşte bu önemli gelişmenin detayları…

PlayStation 5 için hazırlanan Death Stranding: Director’s Cut versiyonu 24 Eylül’de satışa çıkacak. Özellikle hikayesiyle öne çıkan bu oyuna geleceği açıklanan Türkçe Altyazı seçeneği büyük önem taşıyor. Geçtiğimiz ay Hideo Kojima, Death Stranding oyununun PlayStation 5 için Director’s Cut versiyonunu duyurdu. Şimdi ise oyunun başta Türkçe altyazı desteğiyle geleceği ile birlikte birçok yeni detay daha ortaya çıktı.

Tıpkı Ghost of Tsushima: Director’s Cut gibi bu oyunun da yeni sürümü sadece görsel güncellemelerle sınırlı kalmayacak. Birçok özelliğin yanında oyunda yeni hikaye görevleri yer alıyor. Ayrıca oyunun dövüş mekanikleri de elden geçmiş. Oyunda Metal Gear Solid tarzı bir atış poligonu da eklenecek. Bununla birlikte kırılgan olmayan kargoları teslim etmek için bir mancınık bu versiyonda yer alacak. Böylece oyunda kendinizi bir yerlere fırlatma şansınız olacak. Üstelik oyunda artık yükünüze sırt verecek bir robot da var. Son olarak oyuna bir yarış pistinin de geleceği kesinlik kazandı. Özetle, paylaşılan fragman tüm bu değişiklikleri gösteriyor.

PlayStation 4 ve PC’den sonra PlayStation 5’e gelecek Death Stranding en akıcı deneyimi vadediyor

PlayStation 5 çıkışıyla Death Stranding bu konsola özel yeniliklere sahip olacak. İlk olarak yeni nesil konsolun kendine has dokunsal geri bildirim özellikleri bu oyunda yer alacak. Üstelik tetik geri bildirimi ile birlikte tetik direncini de kendi istediğiniz gibi belirlemeniz mümkün. Bununla birlikte PlayStation 5’in vaatlerinden olan hızlı yükleme süreleri bu oyundaki zamanınızı daha verimli kullanmanızı sağlayacak. Tabii ki bu durum daha çok zevk anlamına da geliyor.

Son olarak Death Stranding: Director’s Cut iki farklı görsel mod ile karşımıza çıkıyor. İlk olarak 60 fps hızındaki 4K versiyon akıcılığa önem veren oyuncular için uygun olan seçenek. Ne var ki muhteşem manzaralarıyla ünlü bu oyundan maksimum görüntü kalitesini isteyenler için de bir seçenek yer alıyor. Ayrıntılı modda oyunun muhteşem doğasında zevkli ve uzun yürüyüşler yapabilir ve etrafa hayran kalabilirsiniz.

Diğer haberler:

>> Counter Strike Hile Yapanlardan Ricacı Oldu: Lütfen Hile Yapmayın!

>> Minecraft Çocuklara Yasaklandı: İlginç Karar Güney Kore’ye Ait