Dünyanın En Genç Milyarderi Bakın Kim Oldu: Onunla İlgili Çok İlginç Bir Detay Var

Dünyanın en genç milyarderi
Google News Abone Ol

Dünyanın en genç milyarderi belli oldu. Kendisi henüz 14 yaşında olmasına rağmen milyar dolarlık bir servet elde etti. Hadi gelin hem bu isme hem de diğer detaylara birlikte bakalım.

Forbes tarafından düzenli olarak güncellenen en zenginler listesi yeni bir kişiye daha kavuştu. Kendisi 14 yaşında olmasına rağmen milyarder sıfatını aldı ve bu gerçekten de nadir görülen olaylardan birisi diyebiliriz. Yaklaşık olarak 3,3 milyar dolar serveti olduğu ifade ediliyor. Böyle bir durumda dünyanın en zengin kişileri arasında yer alıyor.

Genel olarak değerlendirildiğinde kendisi en zengin olan ilk 925 kişiden bir tanesi isminin Kevin David Lehmann olduğu ifade ediliyor. Henüz 14 yaşında olması aslına milyarder sıfatından çok daha ilginç. Fakat onunla ilgili çok daha ilginç bir detay var.

Dünyanın en genç milyarderi sosyal medya kullanmıyor

Kendisi şu anda 18 yaşında olan bu genç milyarder kripto paralardan zengin olmadı. Bu aralar kripto paralar ile zengin olan çok kişi ortaya çıktı. Fakat kendisinin hikayesi biraz daha farklı. Tam olarak 1973 yılında kurulan dm-drogerie markt adlı ecza zincirinin ortağı olan babası tarafından ona bu zenginlik verildi.

Dünyanın en genç milyarderi

Kendisinin şu anda 18 yaşında olduğu bilinmesine rağmen başka hiçbir detay tam olarak belli değil. Gözlerden uzak bir yaşam tarzını benimsediğini söyleyebiliriz. Sosyal medya hesabının bile olmaması aslında bunun en önemli kanıtları içerisinde yer alıyor. Babası şirket operasyonlarına karışmıyordu. Arka plandaki yatırımcı rolünü benimsemişti. Muhtemelen oğlu da benzer bir politika izleyecek.

Gizlilik onun için çok önemli

Babasından kalan böylesine devasa bir servete rağmen göz önünde olmayı sevmiyor. Çok düşük miktarlarda servete sahip olup hayatlarını açık bir şekilde yaşayan insanlar var. Bunların önemli bir bölümü milyoner olarak adlandırılıyor. Fakat bu çocuk milyarder olmasına rağmen böyle bir hayat benimsemiyor.

Peki sizin 3,3 milyar dolarınız olsaydı bunu ne için harcardınız? Yorumlar bölümünde fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> BitTorrent Yükselişe Devam Edecek Mi? Uzmanlar Bu Konuda Ne Söylüyor

>> Ethereum Rekor Seviyeye Ulaştı: Böylesini Kimse Beklemiyordu


CEVAP VER