BitTorrent Yükselişe Devam Edecek Mi? Uzmanlar Bu Konuda Ne Söylüyor

BitTorrent yükselişe devam
Google News Abone Ol

Son dönemlerin popüler kripto para birimlerinden olan BitTorrent yükselişe devam edebilecek mi? Konu ile ilgili uzmanlardan önemli açıklamalar geliyor. İşte merak edilen tüm detaylar.

Kripto paralar hiç şüphesiz son dönemlerin en önemli yatırım araçları içerisinde yer alıyor. Bitcoin sadece birkaç ay içerisinde 5 kat artınca diğer kriptolarda da benzer talepler meydana geldi. Neredeyse bütün kripto para birimleri en az 3 kat daha fazla yükselmeye başladı.

Bu yükselişler bazen rekor seviyelere kadar çıktı. Mesela son dönemlerde BitTorrent kendisi hakkında sürekli konuşturuyor. Şubat ayının başlarında bu kipto para birimi 0.00047 dolar seviyesindeydi. Uygun fiyatlarla alınabilecek olması onu ön plana çıkarıyordu. Bu nedenle rağbet yoğun oldu diyebiliriz.

BitTorrent yükselişe devam etme ihtimaline sahip mi?

Uzmanlar tarafından bu kripto para birimi ile ilgili bazı yorumlar yapılıyor. Yaklaşık olarak son 2 ayda 30 kat değerlenmiş olması onu en gözdeler arasında yerleştirdi. Fakat tedirgin olan yatırımcılar onun üst noktaya geldiğini ve artık yukarıya çıkmasının çok zor olduğunu ifade ediyor. Analistlere göre yukarıya çıkabilmesi için bir miktar sağlam düşüş yaşaması gerekiyor.

BitTorrent yükselişe devam

Neredeyse tüm kripto para birimlerinde benzer senaryolar olduğunu söyleyebiliriz. Yukarıya hızlı bir şekilde çıkması gereken kripto paralar mutlaka aşağılardan destek alıyor. Böylece yatırımcı sayısı arttığı için daha güvenli bir şekilde yukarıya çıkabiliyor. BitTorrent için yine aynı senaryonun gerçekleşeceğini söyleyebiliriz. Fakat bazı analistler ise bunun tam tersini düşünüyor

BitTorrent yükselişine devam edebilir

Kripto para birimlerinin çok önemli bir bölümü yükseliş yakaladı. Hatta öyle bir seviyeye yükseldi ki takip etmek neredeyse imkansız hale geldi. Her ne kadar şu anda küçük bir düşüş yaşansa bile muhtemelen kısa bir süre içerisinde yeniden yükselişe geçecekleri ifade ediliyor.

BitTorrent için yine aynı yorumların yapıldığını söyleyebiliriz. Bu kripto para biriminin ucuz olması nedeniyle hızlı bir şekilde yükseleceği tahmin ediliyor. Peki sizin BitTorrent ile ilgili yorumlarınız neler?

İlgili Haberler:

>> Ethereum Rekor Seviyeye Ulaştı: Böylesini Kimse Beklemiyordu

>> Kripto Para Borsaları Kullanıcı Bilgilerini Maliye Bakanlığı’na Verecek Mi? İşte Ortaya Çıkan Yeni Açıklamalar


CEVAP VER