Ethereum Rekor Seviyeye Ulaştı: Böylesini Kimse Beklemiyordu

Ethereum için yeni zirveler

Bitcoin sonrasında en büyük kripto para olarak sayılan Ethereum rekor seviyeye ulaştı. Özellikle son dönemlerde büyük bir ralli içerisinde olduğunu söyleyebiliriz. Hadi gelin konuyla ilgili tüm detaylara birlikte bakalım.

.

Ethereum rekor seviyeye doğru koşarken diğer kripto para türleri onu arkasından izlemedi. Birçok kripto para hızlı bir şekilde değer kazandı. Ancak Ethereum çok daha farklı bir boyuta ulaşmayı başardı. Bu tür dijital varlıklar bildiğiniz üzere Bitcoin ile ortaya çıktı. Bu nedenle onun değerine ulaşmak son derece zor diyebiliriz. Şu anda Bitcoin 59 bin dolar seviyelerinde geziniyor.

Bu kripto para birimi için iyi bir yükseliş olduğunu söyleyebiliriz. Fakat birçok kişi gözünü Ethereum gibi kripto paralara çevirdi. Hem güvenilir hem de Bitcoin ile kıyaslandığında daha uygun bir fiyata sahip olan Ethereum uzun bir süre daha düşmeyecek gibi görünüyor. Ayrıca bütün zamanların rekorunu geçerek 2145 dolar seviyelerine kadar ulaştı.

Ethereum rekor seviyeye doğru giderken olumlu haberler geliyor

Herhangi bir kripto para biriminin düzenli olarak yükselebilmesi için mutlaka iyi haberler alması gerekiyor. Mesela Bitcoin genellikle Tesla ve Elon Musk gibi yatırımcılardan olumlu destekler alıyor. Böylece çok daha yüksek seviyelere kadar çıkabiliyor.

Ethereum rekor seviyeye

Ethereum ise daha çok Microsoft gibi şirketler sayesinde güçleniyor. Bu kripto para birimi kurumsal şirketlerden destek aldığı için her geçen gün biraz daha yukarılara çıkıyor. Bitcoin her ne kadar multi milyoner yatırımcılara hitap etse bile yine de Ethereum ve diğer kripto paralar alt segmentte yer alan yatırımcılar için ideal diyebiliriz.

Kripto paralarda boğa sezonu gelmiş olabilir

Uzun bir süredir kripto paralarda hızlı bir yükseliş yaşanıyor. Birçok kişi bunun boğa sezonu olduğunu söylese bile kimileri asıl boğa sezonunun şimdi yaşandığını ifade ediyor. Genel duruma bakacak olursak bu hızlı yükselişin gerçekten de boğa habercisi olduğunu söyleyebiliriz.

Muhtemelen Ethereum rekor seviyeye ulaştıktan sonra kurumsal yatırımcılardan destek almaya devam edecek. Peki sizin bu kripto para birimi ile ilgili görüşleriniz neler?

İlgili Haberler:

>> Kripto Para Borsaları Kullanıcı Bilgilerini Maliye Bakanlığı’na Verecek Mi? İşte Ortaya Çıkan Yeni Açıklamalar

>> Milyarder Elon Musk, Bitcoin ve Ethereum’dan Sonra Tüm Zamanların En Yüksek Fiyatına Yakın Kripto Para Dogecoin için SpaceX Planını Açıkladı


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here