Dünyanın ilk 1 ms’lik Nano IPS oyuncu monitörü LG UltraGear Türkiye’de!

LG UltraGear

Dünyanın ilk 1 ms’lik Nano IPS oyuncu monitörü LG UltraGear Türkiye’de satışa sunuldu. Peki, LG UltraGear oyunculara neler sunuyor?

LG dünyanın ilk 1 milisaniye (ms) IPS ekranı olan yeni LG UltraGear Nano IPS G-SYNC oyun monitörünü Türkiye’de satışa sundu. Doğru renk üretimi, ultra hızlı tepki süresi ve 144Hz yenileme hızı elde etmek için Nano IPS teknolojisini kullanan UltraGear, tüm oyun severlere üst düzey deneyim sunuyor.

LG UltraGear neler sunuyor?

27 inç ekran boyutlarında olan 27GL850 UltraGear Nano IPS monitörü 144Hz yenileme hızı, yüksek ekran çözünürlüğü (2560 x 1440) ve canlı, titremeyen ayrıntılı görüntüler için geniş renk yelpazesine sahip.

En popüler oyunlara bile yanıt verecek yüksek performansa sahip olan 27GL850, savaş sahnelerinde dahi, daha canlı sahneler oluşturmak için yüksek kaliteli renk ortaya koyuyor.

LG UltraGear

Kararan ve titreyen ekranlardan bıkanlar için mükemmel bir monitör olan 27GL850, Nano IPS 1ms ile, kullanıcıların aşırı hızın yan etkilerini hissetmeden zafere ulaşmalarını sağlıyor. Böylelikle, oyuna kendini tamamen kaptıranlar için nefes kesici bir oyun ortamı sağlanmış oluyor. 

NVIDIA G-SYNC uyumlu olan 27 inç UltraGear HDR10‘u destekliyor. LG 27GL850 monitör, ekran yırtılmasını önleyerek tutukluğu en aza indiriyor ve daha sorunsuz, daha hızlı bir oyun deneyimi sağlıyor.

Oyuncular, Adaptive-Sync teknolojisi ile yüksek çözünürlüklü ve hızlı tempolu oyunlarda kesintisiz ve akıcı hareket deneyimi yaşayabiliyorlar. HDR10 desteği ile de oyuncular, gerçekçi görsellerle kendilerini tam oyunun içerisinde hissediyorlar. 

Monitör, yırtılma olmadan yumuşak hareketler sağlamasının yanı sıra, en yüksek doğruluk ve gerçek zamanlı oyun deneyimi için Dinamik Hareket Senkronizasyonu’na sahip. Böylelikle giriş gecikmesi en aza indiriliyor.

Siyah Dengeleyici oyuncuların en karanlık alanlarını bile net bir şekilde görmesini ve flaş bombalarından hızlıca uzaklaşabilmelerini sağlarken, nişan imleci hedef atış hassasiyetini artırmak için ekranın ortasına sabitlenebiliyor. 

Teknik Özellikler

27GL850
Resim KalitesiGörüntülemeNano IPS
Ölçü27-inch
ÇözünürlükQHD (2560 x 1440)
Parlaklık350 nits (Typical)
Renk GamıDCI-P3 98 percent

(sRGB 135 percent)

Renk Biti1.07B
Yenilenme Oranı144Hz
Yanıt Süresi 1ms GTG
HDRHDR10
Adaptif SenkronizasyonNVIDIA G-SYNC
BağlantıHDMIx 2
DPx 1
Kulaklık ÇıkışıO
USB3.0 Hub1 up / 2 down