Elon Musk Ruslarla Twitter Üzerinden Tartıştı: Eski Rus Bakan Cevap Verdi

Elon Musk Twitter kararı

Elon Musk ruslarla Twitter üzerinden son derece ilginç bir tartışmaya girişti. Rusya ve Ukrayna arasında devam eden savaşta Ukrayna’dan yana olduğunu göstermiş ve Putin’i kafes dövüşüne davet etmişti.

Dünyanın en önemli girişimcileri içerisinde yer alan Elon Musk gündeme oturmaya devam ediyor. Savaşın bütün ciddiyetini bozan paylaşımlarla gündeme gelen Musk, ilginç tartışmalara yol açtı. Vilademir Putin ile teke tek dövüşmek istediğini söyleyen ünlü girişimci onu kafes dövüşüne davet etti.

Twitter platformunu en aktif kullanan kişiler içerisinde yer alan Elon Musk eski Rusya başbakan yardımcısı dmitriy rogozin ile sert bir tartışmaya girişti. Aslına bakacak olursak birbirleri ile dalga geçtiler. Fakat olayın özü itibariyle biraz sert bir atışma olduğunu söyleyebiliriz.

Elon Musk ruslarla Twitter atışması yaptı

İkili arasında Twitter üzerinden yapılan paylaşımlarda ilk başta Elon Musk Rusya devlet başkanı Vladimir Putin’i kafes dövüşüne davet etmişti. Ona cevap eski bir bakandan geldi.

Elon Musk ruslarla Twitter

“Sen, küçük şeytan, hala gençsin,
Benimle rekabet için zayıf;
Sadece zaman kaybı olur.
Önce kardeşimi geç.” ifadelerine yer veren eski Rusya bakanı böylece onu küçümsemiş oldu. Hemen ardından Elon Musk cevap verdi. Böylece tartışma biraz daha büyüdü. Kendisi alev silahı kullanırken çektiği bir fotoğrafı paylaştı.

Putin’in ayıyla olan fotoğrafı kullanıldı

Elon Musk Putin’in bir ara bir ayı üzerinde verdiği pozu ve kendisinin alev silahı kullandığı pozunu bir araya getirdi. Putin’in ayısını bile getirebileceğini söyledi. Böylece tartışmaya yeni bir boyut kazandırmış oldu.

Eski bakan tarafından yapılan Twitter paylaşımında Elon Musk için tuvaletten çıkması ve sonra konuşması gerektiği gibi küçümseyici bir tavır ortaya atıldı. İkili arasındaki Twitter kavgası iyice büyümeden noktalandı. Tesla ve SpaceX gibi şirketlerin CEO’su muhtemelen önümüzdeki haftalarda yeni bir Twitter paylaşımı ile gündeme gelecek. Kendisi sosyal medyayı çok aktif bir şekilde kullanıyor.

İlgili Haberler:

>> Elon Musk ‘tan Petrol ve Gaz Önerisi! Radyasyon Tehlikesi Var mı, Önemli mi?

>> Elon Musk Satoshi Nakamoto Paylaşımı Yaptı: Yine Gözler Üstünde