En Çok Kazandıran Kripto Paralar Hangileri? İşte 100 Kat Kazandıran Tam Sıralı Liste

En önemli kripto para

En çok kazandıran kripto paralar sıralaması büyük bir merak uyandırıyordu. Herkes en çok hangi kripto paranın değer kazandığını araştırıp durdu. Hadi gelin o listeye ve diğer detaylara birlikte bakalım.

Kripto paralar son günlerin en önemli yatırım araçları içerisinde yer alıyor. Bundan önce insanlar Apple ya da Tesla gibi hisseler alıyordu. Elbette şu anda da borsalara büyük bir talep var. Fakat kripto para borsaları onları ezip geçti diyebiliriz. Birçok kripto para en az 100 kat yükseldi. Bu durum yatırımcıların iştahını ciddi miktarda artırıyor.

Büyük boğa rallisinin olduğu şu dönemlerde yeni teknolojilere olan ilginin çok ciddi seviyelere çıktığını söyleyebiliriz. Özellikle bazıları tahmin edilenden daha fazla artış gösterdi. 2021 yılında ise kimi kripto paralar yatırımcısını milyoner konumuna getirdi. Peki bu yıl içerisinde en çok hangi kripto paralar değer kazandı.

En çok kazandıran kripto paralar büyük beğeni toplamaya devam ediyor

Kripto paralar içerisinde en fazla değer kazananlardan birisi de Binance platformunun kendi kripto parası olan BNB oldu. 1 Ocak 2021 tarihinde yaklaşık olarak 2000 TL yatırım yapan birisi en az 30.600 TL gelir elde etti. Bu gerçekten de son derece ciddi bir rakam ve yatırımcıların yüzünü güldürmeye yeterli. Şu an için BNB coin 581 dolar seviyesinde.

En çok kazandıran kripto

En fazla kazandıran bir diğer kripto para ise HOLO oldu. 1 Ocak 2021 tarihinde yaklaşık olarak 1000 TL yatırmış olan birisi 31150 TL aldı. Yine bunun da çok ciddi bir rakam olduğunu söyleyebiliriz. Yatırımcıların yüzünü güldüren diğer kripto para birimi DENT ise 100 kata en yakın değerlenen kripto para birimleri içerisinde yer alıyor.

Kripto paralarda yükseliş devam edebilir

Şu anda bile kripto paralarda ciddi bir yükseliş devam ediyor. Önceki dönemlerde Chiliz en fazla değer kazanan kripto paralar içerisinde yer alıyordu. Yaklaşık olarak 52 kat artış gösterdiğini söyleyebiliriz. Özellikle spor ve eğlence merkezli olan bu kripto para birimi kat kat artış gösterdi.

Mega rallinin olduğu şu dönemde artışların devam etmesi bekleniyor. Ayrıca bu içerikte yer alanlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Haberler:

>> Kripto Para İle Ödeme Yasağı Hakkında Merak Edilen Herşey!

>> BtcTurk Kripto Para Ödeme Yasağı Hakkında Konuştu: İşte Piyasayı Değiştirebilecek Açıklamalar