Kripto Para Borsasında Kazandıran Coinler Bakın Hangileri Oldu (8 – 15 Kasım 2021)

Wise yurt dışı para

Kripto para borsasında kazandıran dijital varlıklar yatırımcıların yüzünü güldürdü. Özellikle bazıları iyi bir artış yakaladı. Ancak genel olarak düşüş hakim olduğunu söyleyebiliriz. Hadi gelin konuyla alakalı merak edilen tüm detaylara birlikte bakalım.

Bazı kripto paralar bu hafta ciddi bir hacim gösterdi. Yatırımcılar tarafından çeşitli nedenlerle desteklenen bu kripto paralar önemli bir yükseliş yakalamayı başardı. Bunlardan ilki LRC oldu. Bu haftaki yükselişi yüzde 135 seviyesinde. 24 saatlik hacmine baktığımızda 1,699,999,482 dolar düzeyine kadar ulaştığını görüyoruz.

Bir diğer önemli yükseliş elde eden kripto para birimi ise IOTX oldu. Yükselişi yüzde 110 seviyesine ulaştı. Böylece yatırımcısının yüzünü en fazla güldüren kripto para birimlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıktı. Genel olarak bakıldığında hacminin de yine benzer yüzdelikte artış gösterdiği görülüyor.

Kripto para borsasında kazandıran varlıklar

Geliştiricisi bilinmeyen ancak son derece güçlü bir kripto para birimi olarak karşımıza çıkan LPT, iyi bir yükseliş yakalamayı başardı. Haftalık değişimi yaklaşık olarak yüzde 94 düzeyinde. Özellikle yeni yatırımcıların bu tür kripto paralara daha fazla yöneldiği görülüyor.

Kripto para borsasında kazandıran

KDA bu hafta aşırı yükselen kripto para birimleri arasında yer almıyor. Bundan ziyade biraz daha orta düzey yükseliş yakaladı. Haftalık değişimi yaklaşık olarak yüzde 34 düzeyinde. Bu dijital varlık son dönemlerde yine en fazla ön plana çıkanlar arasında yer alıyordu.

LTC ve KCS iyi bir grafik çiziyor

Bitcoin altın ise LTC gümüştür sözü bazı çevrelerde kullanılıyor. Gerçekten de bu kripto para birimi sağlam durması ile biliniyor. Ayrıca Bitcoin ile son derece uyumlu bir grafiği var. Bu hafta yüzde 28 yükselerek kullanıcılara iyi bir kazanç sağladı.

KCS ise en fazla değişim gösteren bir diğer kripto para birimi. Bu kripto para biriminin diğerlerinden farkı borsa tokeni olması. KuCoin isimli borsanın tokeni olan KCS haftalık olarak yüzde 23 seviyesinde yükseldi. Gelişmeler geldikçe aktarmaya devam ediyoruz.

İlgili Haberler:

>> Bitcoin Boğaları Kararsız Kaldı: Kripto Para Sektörü Dengesizleşti

>> Kripto Paralarda Deprem Yaşandı: Sert Düşüş Var